Rolnicza i Spacerowa: Przygotują projekt

Strefa FM Poniedziałek, 10 września 20126 2040
Rolnicza i Spacerowa doczekają się zaktualizowanej dokumentacji projektowej. Zadanie to zostało wprowadzone do budżetu miasta na ten rok podczas ostatniej sesji. - To pozwoli na przygotowanie projektu budowlanego - mówi Małgorzata Majczyna - dyrektor Biura Inwestycji i Remontów w piotrkowskim magistracie.

- Realizację projektu będzie można dzielić w zależności od naszych potrzeb. Sugerujemy, aby wybudować kanał deszczowy na całym odcinku - aż do rzeki Strawy. Czyli: skręcić w ulicę Partyzantów, potem rowem otwartym do Strawy doprowadzić ścieki. Później będzie już można dzielić nawierzchnię na etapy. Na pewno byłaby to ulica Rolnicza do Mickiewicza, potem Mickiewicza do Spacerowej i cała Spacerowa. W miarę możliwości będzie to albo do złożenia na rok 2014 do Programu Narodowego Przebudowy Dróg Lokalnych, albo do wykonania we własnym zakresie.

Jednak wówczas  inwestycja realizowana będzie mniejszymi krokami.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga10.09.2012 21:20

Cytuję:
Na pewno byłaby to ulica Rolnicza do Mickiewicza

Ale odkąd do ul. Mickiewicza? Od ul. Spacerowej czy od torów kolejowych? I dlaczego do Mickiewicza, a nie cały dziurawy odcinek od ul. Spacerowej do torów kolejowych?

Cytuję:
potem Mickiewicza do Spacerowej

Że co proszę???
...

Cytuję:
i cała Spacerowa.

Ale po co cała? Nawierzchnia ul. Spacerowej od ul. Jerozolimskiej do ul. Partyzantów jest w dobrym stanie.
Czy osoba mówiąca te słowa była trzeźwa i czy wiedziała o czym mówi?
Podobnie było niedawno z "remontem odcinka ul. Krętej od Spacerowej do Jerozolimskiej", a to jest cała ul. Kręta, a nie żaden odcinek.

00


Maciekk ~Maciekk (Gość)10.09.2012 20:58

"Na pewno byłaby to ulica Rolnicza do Mickiewicza, potem Mickiewicza do Spacerowej i cała Spacerowa. "
Mickiewicza do Spacerowej?????

00


P51 ~P51 (Gość)10.09.2012 18:46

"A7" napisał(a):
Widać,że -P51 nic nie rozumie z tego co wyjaśniła Pani Naczelnik M.Majczyna. Jak sie czegoś nie rozumie, to po cholerę sie na ten temat wypowiadac.?!


Jeszcze raz zacytuję:
"Rolnicza i Spacerowa doczekają się zaktualizowanej dokumentacji projektowej. Zadanie to zostało wprowadzone do budżetu miasta na ten rok podczas ostatniej sesji. - To pozwoli na przygotowanie projektu budowlanego"
Czyli aktualizuje się dokumentację,która pozwoli opracować projekt budowlany.
Projekt.
Opracować.
Nie rozpocząć remont.
Wydaje mi się,że to ty nic nie rozumiesz, a zabierasz głos...
Ale to już znak naszych czasów...
Rozumiem,że moja alegoryczna wizja zwiodła twój prosty styl myślenia...

00


pikuś ~pikuś (Gość)10.09.2012 18:33

Chodnik na Spacerowej i Rolniczej, mam rozumieć też będzie? Czy to już nie jest potrzebne?

00


A-7 ~A-7 (Gość)10.09.2012 16:23

Widać,że -P51 nic nie rozumie z tego co wyjaśniła Pani Naczelnik M.Majczyna. Jak sie czegoś nie rozumie, to po cholerę sie na ten temat wypowiadac.?!

00


P51 ~P51 (Gość)10.09.2012 14:44

Cytat"
"Rolnicza i Spacerowa doczekają się zaktualizowanej dokumentacji projektowej. Zadanie to zostało wprowadzone do budżetu miasta na ten rok podczas ostatniej sesji. - To pozwoli na przygotowanie projektu budowlanego - mówi Małgorzata Majczyna "
Czyli tłumacząc na polski język:
Wyasygnowano kwotę pieniędzy na zakup sadzonki drzewa, z którego jak urośnie wytoczy się trzonek do szpadla, którym wykopie się pierwszy kawałek gruntu na budowie nowej ulicy Rolniczej...
Czyli jeszcze inaczej - baaaardzo daleka droga przez mękę wszystkich okolicznych mieszkańców do uzyskania upragnionego efektu w postaci ulicy z prawdziwego zdarzenia...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat