Rolnicy, macie folie i worki po nawozach? Przeczytajcie koniecznie!

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 21 października 20193 2624
Gmina Wola Krzysztoporska zamierza ubiegać się o środki z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

W związku z tym gmina zobowiązana jest przygotować inwentaryzację odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag na terenie gminy Wola Krzysztoporska – wymagany załącznik do wniosku o dofinansowanie.

 

Inwentaryzacja zostanie sporządzona na podstawie oświadczeń rolników i tylko rolnicy, którzy złożą oświadczenie, będą uprawnieni do nieodpłatnego zdania odpadów.

 

Prosimy zainteresowanych rolników o wypełnienie oświadczenia (dostępne na wola-krzysztoporska.pl) i dostarczenie go do Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska do 31 października 2019 r.

 

Jeżeli gmina uzyska dofinansowanie, wymienione odpady zostaną odebrane nieodpłatnie pod warunkiem, że zostaną dostarczone przez ich właścicieli we wskazane miejsce.

 

PROSIMY O MOŻLIWIE DOKŁADNE OSZACOWANIE MASY POSZCZEGÓLNYCH ODPADÓW!

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.10.2019 19:24

A co cię to interesuje czym.

10


12345 ~12345 (Gość)21.10.2019 18:05

Folię oddadzą za darmo, a czym w piecach na wsi będą palić

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat