Rokszyce zebrały ponad 5 tys. dla „Szansy”

ePiotrkowRegion Czwartek, 10 stycznia 20191 1944
W okresie świątecznym przedstawiciele KGW i OSP z Rokszyc przeprowadzili zbiórkę na rzecz Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjego „Szansa”. Wzięli w niej udział mieszkańcy Rokszyc, Rokszyc Drugich, a także niektóre rodziny z sąsiadującej z Rokszycami ul. Podmiejskiej oraz Słowackiego, Kargału Lasu, Woli Rokszyckiej, Oprzężowa, Majkowa Dużego, Gomulina, Gomulina-Kolonii, Żachty, Majkowa Folwarku, Kacprowa oraz Szydłowa.

- Zbiórka odbywała się w bardzo przyjaznej i życzliwej atmosferze. Każdy ofiarodawca dostał pamiątkową, bożonarodzeniową, ręcznie robioną bombeczkę. Ponadto na balu sylwestrowym organizowanym przez KGW i OSP w Rokszycach została przeprowadzona loteria. Uczestnicy balu mogli wylosować: darmowe wejście na bal karnawałowy w Rokszycach, komplet talerzy, kosz ze słodyczami czy też przejażdżkę na kucyku. Każda osoba biorąca udział w loterii otrzymała ręcznie robiony bukiecik kwiatów – mówi Agnieszka Skupień, jedna z organizatorek akcji.

 

Wszystkie puszki z pieniędzmi zostały przekazane na ręce Hanny Gural, dyrektor Centrum „Szansa”, która nie kryła radości i dziękowała wszystkim darczyńcom.

 

Dzięki mieszkańcom wymienionych miejscowości udało się zebrać 4185 zł. Dochód z loterii sylwestrowej to 1052 zł. Łącznie na konto „Szansy” trafiło więc 5237 zł.

 

Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują za hojność, życzliwość, zaufanie i dobre słowa.

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
z Gomulina ~z Gomulina (Gość)10.01.2019 08:05

Piękna akcja. Życzę, aby następne były tak samo udane

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat