Rodziny zastępcze z Piotrkowa będą się integrować

Strefa FM Czwartek, 18 maja 20170 3828
30 maja obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie po raz dwunasty angażuje się w obchody święta. Te nastąpią nieco wcześniej, bo już 19 maja. Tegoroczne święto rodziny zastępcze spędzą w największym parku rozrywki w Polsce.

- Jest to taka forma docenienia codziennych wysiłków podejmowanych przez rodziny zastępcze, ale również sposób na zintegrowanie tego środowiska - mówi Anna Bajdzienko, kierownik Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka przy piotrkowskim MOPR. - W tym roku piotrkowskie rodziny zastępcze wybiorą się w podróż do największego parku rozrywki w Polsce – do Energylandii w Zatorze.

 

W Piotrkowie pieczą zastępczą jest objętych 161 dzieci, nad którymi opiekę sprawuje 113 rodzin.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat