Rodzinny piknik w Parzniewiczkach

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 10 czerwca 20190 1304
Były konkursy, nagrody i pyszne wypieki. 1 czerwca w sołectwie Parzniewiczki odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany z inicjatywy sołtysa, Rady Sołeckiej oraz mieszkańców wsi. Atrakcji nie brakowało.

Ładuję galerię...

Dzieci i dorośli uczestniczyli w konkursach i zawodach, za które zostały przyznane nagrody i medale. – Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, m.in. fontanna czekolady, dmuchana zjeżdżalnia, przejażdżki bryczką, malowanie twarzy, kręcenie balonów, puszczanie baniek, pokaz samochodu strażackiego OSP Parzniewice, a także kurtyna wodna. Przez cały dzień mieszkańcy Parzniewiczek, a także goście mogli skosztować pysznych ciast, które upiekły mieszkanki sołectwa. Podczas wydarzenia nie zabrakło kiełbasek z grilla i pieczonych ziemniaków. Słoneczna pogoda sprawiła, że wszyscy wspaniale się bawili. Całość tego pięknego wydarzenia uświetnił tort, a także impreza taneczna „pod chmurką” wraz z pokazem fajerwerków – mówi sołtys wsi Parzniewiczki Adam Zajączkowski.

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat