Rodzinny biznes rozbiła policja

PolicjaTomaszów Piątek, 23 lutego 20187 9662
U taty w mieszkaniu była uprawa konopi, a u syna składzik z marihuaną, amfetaminą i haszyszem. Obaj zostali zatrzymani przez policję, usłyszeli już zarzuty.
fot. policja

21 lutego policjanci pojawili się przed jedną z posesji przy ulicy Kołłątaja w Tomaszowie Mazowieckim. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że może znajdować się tam uprawa konopi indyjskich. Funkcjonariusze rozpoczęli obserwację. Z posesji wyszedł mężczyzna, którego policjanci wylegitymowali. - Od 28-latka czuć było charakterystyczną woń marihuany, dlatego postanowiliśmy sprawdzić mieszkanie – relacjonuje oficer prasowy Komendy Policji w Tomaszowie. - Zastaliśmy w nim jego ojca i... uprawę marihuany.

 

Policjanci zabezpieczyli również specjalistyczną aparaturę wykorzystywaną do prowadzenia uprawy. Łącznie znaleźli 16 doniczek, w których posadzone były konopie, i susz ukryty w pudełkach. Po zakończeniu czynności przy ulicy Kołłątaja, policjanci pojechali do mieszkania 28-latka, tam zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz haszysz. Łączna waga suszu to ponad 769 gramów. Podejrzani usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie i uprawę środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)23.02.2018 23:18

Jedyne, co wywnioskowałem z tego artykułu, to to, że w Tomaszowie nie ma sprzyjającego klimatu dla rodzinnych biznesów.

51


gość ~gość (Gość)23.02.2018 18:41

Ten Tomaszów Maz.,zadziwia mnie nieustannie. Inwencja mieszkańców w obszarze używek jest taka ogromna. Mam koleżanki z Tomaszowa, które dojeżdżają do pracy do urzędu w Piotrkowie ciekawe osobowości.

32


420Lifestyle ~420Lifestyle (Gość)23.02.2018 10:16

zawsze musi znaleść sie jakis frajer - ideolog, co uwaza ze musi życ jak mu ktos nakazuje, a nie po prostu żyj i daj żyć innym...co komu przeszkadza ta mala plantacyjka?? no komu i co złego robi? marihuana nie zabija. więc w czym problem?? a juzzz wiem...bo ludzie nie umieja zyc swoim zyciem i dac spokoj innym tylko narzuca innym swoją wolę...zalosni komunisci!!!

1411


1234 ~1234 (Gość)23.02.2018 11:55

toż to plantacja ale sukces szok?

34


pomarańczowy motyl ~pomarańczowy motyl (Gość)23.02.2018 10:24

Zdjęcie zjawiskowe. Czyżby fotograf miał odlot? Policjant też, jak widać zadumany przykuca. Fota rzeczywiście do nominacji. Andzia ma moc.

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat