Rodzinny Rajd Rowerowy w Sulejowie

Strefa FMRegion Sobota, 15 czerwca 20195 3430
Ponad 60 dzieci wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym na trasie Sulejów-Biała-Sulejów, który odbył się 14 czerwca. W czasie wycieczki na uczestników czekało wiele atrakcji, m. in zajęcia z przepisów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej czy konkursy i zabawy animacyjne zorganizowane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie.

Ładuję galerię...

Uczestnicy wystartowali z Placu Straży w Sulejowie - Uczniowie z czterech szkół podstawowych (SP nr 1 w Sulejowie, SP nr 2 w Sulejowie, SP we Włodzimierzowie, SP w Łęcznie), pod czujnym okiem opiekunów szkolnych, w eskorcie policji oraz strażaków, wystartowali do świetlicy wiejskiej w Białej. Tu czekało na nich mnóstwo atrakcji. Pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego przygotowali wystawę stoiska edukacyjnego.- powiedział Bartłomiej Kaźmierczak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie.

 

Konkursy z nagrodami wprowadziły atmosferę zdrowej rywalizacji oraz dostarczyły wielu emocji. Partnerami wydarzenia były: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, OSP w Sulejowie oraz Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zadowolony rodzic ~Zadowolony rodzic (Gość)16.06.2019 10:24

Panie Bartoszu, Przewodniczący Dziękujemy! Bardzo fajna sprawa, dzieciaki mega zadowolone, tak trzymać! Proszę również nie zapomnieć o Burmistrzu i podziękować w naszym imieniu za fajną inicjatywę!

51


Ikar ~Ikar (Gość)16.06.2019 07:41

A może dzieci pojechały by rajdem do okoła Radońki, start na targowisku, przejazd przez Dobrą wodę, w Strzelcach wjazd na asfalt i dalej na Podklasztorze, potem powrót na targowisko, co? Byłby wstyd, że asfaltu nie ma? Spokojnie to byłby rajd terenowy z elementami rywalizacji o czyste powietrze bez piachu w zębach. W razie co to maski przeciwpyłowe trzeba mieć dla uczestników i talala, może się nie uduszą? Panie Marcinie, kiedy rajd?

60


gość ~gość (Gość)16.06.2019 16:12

nauczyciele musieli pojechać, nie rodzice!!!

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat