Rodzinne pływanie w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 09 czerwca 20181 5818
Kolejna edycja Familiady Pływackiej już za nami. W sobotę na basenie przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie odbyły się zawody przygotowane specjalnie dla najmłodszych, ale także dla ich opiekunów. Uczestnicy mogli wziąć udział zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i rodzinnej. Organizacją całego wydarzenia zajęło się Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie przy udziale piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ładuję galerię...

- Sobotnie spotkanie to nie tylko dobra zabawa, chcemy także, by to wydarzenie przyczyniło się do zwiększenia bezpieczeństwa nad wodą. Z roku na rok zainteresowanie jest coraz  większe, co bardzo nas cieszy. Uczestnicy prezentują wysoki poziom, dlatego walka jest zacięta - powiedział prezes rejonowego WOPR w Piotrkowie Jacek Ciechanowski.

 

Każdy uczestnik miał szansę wystartować tylko jeden raz. O zajętym miejscu decydował czas. Uzyskany wynik w starcie indywidualnym automatycznie zaliczany był do klasyfikacji rodzinnej. - Udało mi się zająć pierwsze miejsce w swojej kategorii. Jestem z siebie bardzo dumny, bo długo przygotowywałem się do tego dnia. To nie tylko moja zasługa, ale także i trenera, który poświęcił mi wiele czasu. Cieszę się, że coś takiego odbywa się w Piotrkowie - powiedział Maksym Kaczmarek, uczestnik Familiady Pływackiej.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.06.2018 19:32

Szkoda że taka mała frekwencja...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat