Robert Krasoń bokserem?

Strefa FM Wtorek, 18 kwietnia 20174 11728
Niewykluczone, że złoty medal Mistrzostw Polski w Kickboxingu w formule full contact, zdobyty kilka dni temu przez Roberta Krasonia, był ostatnim takim krążkiem wywalczonym przez piotrkowskiego zawodnika podczas imprezy tej rangi. Wychowanek Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki TOM-CENTER chciałby spróbować swoich sił w zawodowym boksie.
Robert Krasoń i jego trener Krzysztof Toma to od lat zgrany duet.

Od kilku miesięcy Robert trenuje w Warszawie pod okiem Roberta Złotkowskiego, uznanego szkoleniowca, który przygotowywał Przemysława Saletę do walki z Andrzejem Gołotą, a ostatnio współpracował m.in. z Janem Błachowiczem, Danielem Omielańczukiem, czy Izu Ugonohem.

 

 - Mam nadzieję, że moje marzenia się spełnią i już za kilka miesięcy uda mi się stoczyć pierwszy zawodowy pojedynek – powiedział Robert Krasoń.

 

Poza tym kilkukrotny mistrz Polski i zawodowy mistrz Europy w kickboxingu, powalczy o tytuł mistrza świata amatorów podczas listopadowego turnieju w Budapeszcie, kwalifikację na tę imprezę zapewnił sobie, zdobywając złoty medal podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się kilka dni temu w Piotrkowie.

 

- Niezależnie od tego, czy Robert będzie kickbokserem, czy bokserem zawsze będę go wspierał, jego sukces będzie też naszym sukcesem. Chciałbym, żeby więcej moich podopiecznych zaczęło trenować boks – podsumował Krzysztof Toma, trener zawodników PSSW TOM-CENTER.

 

O występach Roberta będziemy informować na bieżąco.


Zainteresował temat?

6

3


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olek ~olek (Gość)20.04.2017 13:55

Krasoń jest cienki Mazur poniżej mistrzostwa europy nie schodzi w swojej pełnej spektakularnych zwycięstw karierze hahaha

13


Marek ~Marek (Gość)21.04.2017 17:54

robert na boksie może się wypromować i zarobić kilka groszy w kickboxingu straci zdrowie i grosza z tego miał nie będzie.Dobry ruch z jego strony tyle, że musi zmienić klub.Powodzenia

30


dentysta-sadysta ~dentysta-sadysta (Gość)20.04.2017 11:43

mamy już wiecznego Adamka po co nam kolejny

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat