Robert Grudzień Honorowym Obywatelem Wolborza

Strefa FMRegion Sobota, 25 stycznia 20202 2183
Wolbórz ma kolejnego Honorowego Obywatela. Został nim Robert Grudzień, muzyk, kompozytor i dyrektor letnich festiwali organizowanych w tym mieście. Wyróżnienie wręczono podczas Koncertu Noworocznego, który odbył się 24 stycznia w Wolborskim Centrum Kultury.
Fot. Michał Karbowiak WCK

Tytuł Honorowego Obywatela Wolborza przyznano Robertowi Grudniowi za wieloletnią działalność artystyczną prowadzoną na terenie miasta i gminy Wolbórz. To dzięki jego działaniom miasto zdobyło tytuł Lidera Kultury.


Ponadto w trakcie koncertu poznaliśmy Zasłużonych dla Gminy Wolbórz. W ten sposób wyróżniono Jadwigę Banaszkiewicz, prezes Wolborskiego Towarzystwa Kultury i Turystyki oraz Andrzeja Kotlickiego, kustosza Pożarniczego Centrum Historyczno-Edukacyjnego Ziemi Łódzkiej.


Tytuły wręczyli Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza oraz Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miasta.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.02.2020 16:40

Trochę więcej informacji https://m.niezalezna.pl/234445-jak-zrozumiec-niepodlegla-podpowiada-robert-grudzien-wywiad

10


gość ~gość (Gość)26.01.2020 15:19

Nie znam.

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat