Rio ma wrócić do gry w kwietniu

PKS Polonia Piotrków Piątek, 03 stycznia 20203 2275
Japończyk Rio Suzuki, jeden z podstawowych zawodników czwartoligowej Polonii Piotrków Trybunalski, będący jednym z kluczowych piłkarzy tej drużyny w rundzie jesienniej, przeszedł operację złamanej kości strzałkowej. Zawodnik doznał urazu w połowie listopada, podczas meczu z Borutą Zgierz. Na boisko ma wrócić najpóźniej za trzy miesiące.

Trener Robert Grzesiuk ma nadzieję, że Rio na początku kwietnia będzie już do jego dyspozycji. Alternatywą dla zawodnika z kraju kwitnącej wiśni jest Ukrainiec, trenujący już z polonistami od kilku miesięcy. To Bohdan Kireev grający ostatnio w II lidze Ukraińskiej w FK Nikopolu.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)03.01.2020 15:13

Kibiców interesuje a ciebie jak nie interesuje to po h..j piszesz

30


gość ~gość (Gość)03.01.2020 12:28

Kogo to interesuje

05


gość ~gość (Gość)03.01.2020 11:38

Zdrowia życzę.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat