Restauracje Focus Mall ponownie otwarte!

Wtorek, 01 czerwca 20214 1272
Od piątku, 28 maja, restauracje i cukiernie Focus Mall mogą znowu obsługiwać klientów na miejscu, w przestrzeni galerii. Stoliki w lokalach i w strefie foodcourt doczekały się już pierwszych gości – klienci stęsknili się za jedzeniem poza domem!

Otwarcie strefy gastronomicznej w Focus Mall to znakomita wiadomość dla klientów, którzy lubią w trakcie zakupów napić się kawy, a także dla wszystkich, dla których obiad – w czasie lub po pracy – to najbardziej oczekiwany moment dnia. Podczas spotkania ze znajomymi w galerii łatwiej też pogodzić rozmaite upodobania kulinarne całej grupy, niż zamawiając jedzenie do domu. A może po prostu jedzenie poza domem smakuje inaczej, jest odcięciem od codzienności? Powodów by zjeść w Focus Mall jest wiele! Do dyspozycji klientów ponownie zostały udostępnione stoliki w strefie foodcourt, nieczynna pozostaje jednak przestrzeń dla dzieci. Piątkowy wieczór i sobota pokazały, że mieszkańcy Piotrkowa czekali z niecierpliwością na otwarcie gastronomii!

 

– Po długim czasie funkcjonowania w izolacji, poluzowanie obostrzeń dla gastronomii to kolejny kroczek w stronę powrotu do aktywności, za którymi tak tęsknimy – mówi Olga Wiernicka, regional marketing manager NEPI Rockcastle. – Wszystkie restauracje i cukiernie w Focus Mall są gotowe na bezpieczne przyjęcie klientów, mogą oni liczyć na specjalne oferty i promocje – zapewnia.

 

W trosce o komfort i bezpieczeństwo gości, zarówno w strefie foodcourt, jak i w lokalach połowa stolików jest wyłączona z użytkowania poprzez odpowiednie oznaczenia, co pozwala zachować odpowiedni dystans między klientami. Wszystkie powierzchnie w obrębie strefy restauracyjnej są regularnie dezynfekowane.

 

Ofertę gastronomiczną Focus Mall tworzą restauracje różnorodnych kuchni: Kebab, KFC, Sakura Sushi, Solo Pizza czy Zen Thai, a także cukiernie: Bubble Tea, Grycan oraz Sowa.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)08.06.2021 22:18

Wreszcie udało mi się zaoszczędzić kilka złotych, to pewnie znowu szybko się rozejdą ...

10


Jp ~Jp (Gość)01.06.2021 15:38

To grzywka zadowolona jest , chodzi jeszcze z psem po galerii ?

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat