ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Renault Captur dla Elżbiety z Mniszkowa! Finał loterii w Focus Mall

Sobota, 30 września 2017 4621
Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria zorganizowana przez centrum handlowe Focus Mall w Piotrkowie. Wielki finał odbył się w sobotę.

Ładuję galerię...

Wśród nagród znalazły się trzy deskorolki elektryczne Skymaster (każda o wartości 950 zł) oraz nagroda główna - samochód osobowy marki Renault Captur o wartości 70 tys zł. Dodatkowo centrum handlowe Focus Mall opłaciło wszystkie związane z nim podatki.

Udział w loterii mógł wziąć każdy, kto do 30 września zrobił zakupy w dowolnym punkcie usługowym za minimum 50 zł i prawidłowo wypełnił kupon konkursowy.

 

Deskorolki trafiły do:

Filipa z Piotrkowa,

Marzeny z Piotrkowa

i Ewy - również z Piotrkowa.

 

Emocje podczas wyłaniania laureata nagrody głównej były tym większe, że pierwszy z wylosowanych kuponów okazał się nieprawidłowo wypełniony i losowanie trzeba było powtórzyć. Ostatecznie Renault Captur trafił do Elżbiety z Mniszkowa, która nie kryła wzruszenia.

 

Na zakończenie rozlosowano pięć nagród dla sprzedawców - po 500 zł każda. Otrzymały je:

Julita, Karolina, Agnieszka i Justyna z salonu obuwia CCC,

Katarzyna z Media Markt.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat