Remont przedszkola w Wolborzu dobiega końca

ePiotrkowRegion Sobota, 18 lipca 20208 2727
Trwają prace wykończeniowe w Przedszkolu Samorządowym w Wolborzu. To jedna z największych tegorocznych inwestycji w tej gminie. Budynek pomieści 150 dzieci.

Ładuję galerię...

Wartość inwestycji to ponad 3 mln zł. Zakres prac obejmował: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne i fundamenty, budowę nowych ścian i nowego dachu, wymianę okien i drzwi, wykończenie wnętrz oraz wykonanie elewacji i zakup wyposażenia. Zmodernizowane zostały już instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wewnętrzna gazu, elektryczna, odgromowa, oddymiania klatek schodowych i fotowoltaiczna.

 

Niedawno plac budowy odwiedzili Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wraz z zastępcą Dymitrem Jędryką. - Budynek jest imponujący. Trwają prace wykończeniowe wewnątrz, są przestronne pomieszczenia, kolorowe łazienki. Bez wątpienia dzieci i rodzice będą zachwyceni. Już niebawem porządkować będziemy teren okalający przedszkole - powiedział Andrzej Jaros.

 

Termin zakończenia prac finansowego projektu to wrzesień 2020 roku, a dzięki zaangażowaniu pracowników Urzędu Miejskiego projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości: 1,8 mln zł. Projekt est współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

unia ~unia (Gość)19.07.2020 14:27

Co wy byście bez tej Unii Europejskiej w Wolborzu zrobili, ciągle tylko Unia, Unia.

31


Kazik ~Kazik (Gość)19.07.2020 20:54

Jakie miasto takie inwestycje czego się spodziewać po tych urzędnikach..
Ostatnio w tej gminie kładą światłowód jak się oficjalnie to mówi ale prawda jest taka ,ze kładziony jest zwykły kabel pod 5 G o czym nikt nie mówi. Ta inwestycja też niby za unijne wiec będzie unijny szajs jak zwykle . Ci co się znają na tym śmieją się z tej inwestycji tak jak ja. Wyrzuca się gruba kasę na to co jest zbędne bo w tych miejscowościach nikt do takiego kabla się nie podłączy gdyż internet już tu jest od dwóch dostawców prywatnych .

12


gość ~gość (Gość)19.07.2020 10:19

Ten szary kolor jest bardzo tendencyjny wszyscy na szaro. Nie dla dzieci. Kiedyś walczyliśmy z szarym teraz to wróciło. Co to za planista planował kolorystykę! Smutno.

31


Atchitekt ~Atchitekt (Gość)18.07.2020 16:44

To przedszkole ma mniej radosne kolory niż elewacje bloków w Piotrkowie...

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat