Remont nawierzchni na budowanej A1 między Piotrkowem a Kamieńskiem

Strefa FMRegion Czwartek, 14 stycznia 20217 2511
Jeżeli będziecie podróżować A1, to musicie przygotować się na kilkuminutowe zatrzymania ruchu. Między Piotrkowem a Kamieńskiem prowadzone są prace związane z punktowymi naprawami nawierzchni.
fot. GDDKiA Łódź

Dotyczy to całego odcinka o długości ok. 21 km, po którym ruch odbywa się jeszcze po starej jezdni. Drogowcy poprawiają nawierzchnię, która z powodu warunków pogodowych uległa znacznemu pogorszeniu. - Wykonawca zapewnia, że każdorazowe przerwy spowodowane pracami, nie powinny być dłuższe niż 10 minut. Nie należy wykluczać, że jeśli podobne problemy będą się pojawiały, podobne zabiegi trzeba będzie powtórzyć w najbliższych dniach. Apelujemy o cierpliwość i ostrożność - mówi Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

 

Prace potrwają dzisiaj do godziny 16. Odcinek, o którym mowa, można ominąć, jadąc drogą krajową 91 z Piotrkowa do Kamieńska. 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_h ~gość_h (Gość)19 godzin temu, 20:04

Tam robi Strabag czy Budimex?

00


ege ~ege (Gość)22 godziny temu, 17:03

myslalem ze naprawiaja juz ten jeszcze nie oddany odcinek;)

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat