Remont drogi Piotrków - Jeżów potrwa dłużej

ePiotrkow Poniedziałek, 18 września 201720 4720
Dla kierowców podróżujących na trasie Jeżów - Piotrków mamy złą wiadomość. Remont drogi powiatowej potrwa dłużej niż zakładano, najprawdopodobniej o miesiąc.
fot. wola-krzysztoporska.pl

Szczegóły wyjaśnia Zbigniew Starosta, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych. - Utrudnienia są, ale miejmy nadzieję, że później będzie to z korzyścią dla użytkowników. Pierwotny termin zakończenia prac to koniec września, ale z uwagi na fakt, że gmina Wola Krzysztoporska wystąpiła o wykonanie na tym odcinku kanalizacji sanitarnej, zakończą się one do końca października. Termin przesunięto w porozumieniu z wojewodą - mówi i dodaje: -  Zaawansowanie prac jest bardzo duże. Ostatni odcinek został w ubiegłym tygodniu sfrezowany. Wymieniamy całą konstrukcję jezdni, podbudowę, stabilizację i trzy warstwy masy. Liczymy, że uda się dotrzymać terminu. 
To oznacza, że musicie uzbroić się w cierpliwość i odstać swoje w korku - w dwóch miejscach ruchem sterują światła. 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.09.2017 19:33

Ciekawe gdzie jest inspektor bo jeszcze go nie widzialem taka fuszera

32


tuman ~tuman (Gość)18.09.2017 17:55

a za miesiąc będzie kolejne przesunięcie TERMINU...

13


jak zawsze ~jak zawsze (Gość)18.09.2017 16:30

Całe wakacje nic nie robili, teraz jak termin oddania się zbliża, to wzięli się za robotę.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat