Remont basenu przy Belzackiej dobiega końca

Strefa FM Poniedziałek, 11 maja 202019 3829
Przez epidemię koronawirusa z użytku wyłączone są m.in. miejskie pływalnie. Ośrodek Sportu i Rekreacji wykorzystał czas przestoju na remont.
fot. UM Piotrków

Nową jakość zyskał basen przy ul. Belzackiej. Prace polegały przede wszystkim na wymianie płytek i oświetlenia. - Na początku 2020 roku spadło nam kilka płytek. Okazało się, że odspoiły się one na całej powierzchni części wschodniej obiektu, czyli ponad 140 metrów kwadratowych. Naprawiliśmy tę powierzchnię. Wymieniamy także oświetlenie, ponieważ to obecne, halogenowe, generowało spore koszty. Teraz będzie oświetlenie led, które będzie wydajne i oszczędne. Do tego wykonujemy wszystkie zadania, które robimy podczas przerwy letniej. Dzięki temu nie będzie konieczności zamykania basenu w wakacje - mówi Leszek Heinzel, dyrektor ośrodka. Prace z wymianą oświetlenia mają zakończyć się w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

 

Nowe, energooszczędne oświetlenie zyskała także pływalnia przy ul. Próchnika.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.05.2020 12:10

Dlaczego pani w kasie nie ma grosika?

33


gość ~gość (Gość)11.05.2020 12:06

I zamiast pływać w czepku będziemy nurkować w maseczkach

41


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)11.05.2020 11:53

To ja już teraz rozumiem, po co ta cała afera z koronawirusem na świecie. A no po to, żeby budowlańcy spokojnie wyremontowali basen przy ul. Belzackiej. Skończą remont to i pandemia się skończy.

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat