Remis Piotrcovii z "Miedziowymi"

ePiotrkow Niedziela, 09 sierpnia 20201 2290
Piłkarki ręczne Piotrcovii rozegrały już trzeci mecz sparingowy w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem 2020/2021. Po przegranej w Kobierzycach i wygranej w Chorzowie tym razem drużyna Krzysztofa Przybylskiego zagrała w hali Relax. Rywalkami naszych zawodniczek były tym razem piłkarki Zagłębia Lubin.
fot. Piotrcovia

Piotrkowianki zagrały z ekipą etatowych medalistek mistrzostw Polski jak równy z równym i gdyby zawodniczki Piotrcovii były skuteczniejsze w rzutach karnych to mogły nawet pokusić się o zwycięstwo. W drugiej połowie jednak trzykrotnie zawodniczki myliły się na linii siódmego metra.

 

- Spokojnie - to nie jest jeszcze nasza najwyższa dyspozycja. Pracujemy ciężko, zespół ma w nogach trzy tygodnie pracy, a optymalna forma ma przyjść na wrzesień. Cieszy to, że oprócz kontuzjowanej Moniki Kopertowskiej wszystkie zawodniczki są zdrowe i palą się wręcz do gry - powiedział Krzysztof Przybylski, trener drużyny.

 

Piotrcovia - Zagłębie Lubin 24:24 (14:15)

 

Piotrcovia: Opelt, Sarnecka - Oreszczuk 1, Płomińska 4, Zaleśny 1, Klonowska 1, Abramowicz 1, Podzimowska 1, Charzyńska 2, Sobecka 3/1, Trawczyńska 1, Więckowska 4, Macedo 2/2, Roszak, Drażyk 2, Senderkiewicz 1

 

Rzuty karne: 3/6


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~babcia mocherowa ~~babcia mocherowa (Gość)10.08.2020 16:43

co to jest remis, w ubiegłym roku wygrali z mistrzem z Lublina, wystarczyło strzelić jednego karnego i było by zwycięstwo ale trzeba przyznać, że nie jest żle a może być jeszcze lepiej

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat