Rektor Panien Dominikanek zaprasza na wystawę

ePiotrkow Piątek, 21 sierpnia 201514 2522
Centrum Idei ku Demokracji wraz z rektorem Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wystawę prac Janusza Kucharskiego „(Od)kodowane wiadomości”. Wernisaż w Galerii „Na piętrze” 23 sierpnia o godz. 18.00.

Janusz Kucharski jest piotrkowianinem, z wykształcenia i zamiłowania artystą. Tworzy w dziedzinie reliefów malarskich, rysunku, tkaniny unikatowej, instalacji, obiektów.

Był uczestnikiem ponad 160 wystaw krajowych i międzynarodowych. Laureatem wielu nagród.

 

Na zdjęciu rektor ks. Mariusz Jersak


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tyn ~tyn (Gość)22.08.2015 11:45

To nie jest poniżanie Zostawcie swoją wiarę w domu i w kościele.
Przestańcie zaglądać ludziom do lozka i mówić jak mają żyć.
Krytkujecie homoseksualistów a księża żyją w nienaturalnym celibacie i chodzą w sukiennkach.
Zajmicie się biednymi a nie budujcie wiekich kościołów.Tak głosił Zyd Jezus
?

22


jak długo admin portalu??? ~jak długo admin portalu??? (Gość)21.08.2015 08:27

Jak długo administrator portalu będzie tolerował podobne wpisy jak "deda", wbrew swoim regulaminom i zasadom? Przecież to jest ubliżanie i obrażanie CZŁOWIEKA, RODAKA, może sąsiada albo znajomego. Takich wpisów było i jest bardzo dużo na tej stronie, szczególnie jeżeli obrzydzają, obrażają, szydzą i poniżają szeroko pojętą prawicę oraz Kościół. Ze strony administratora i właściciela brak reakcji. Świadczy to o niekonsekwencji i łamaniu zasad i regulaminu, które się samemu wprowadza. Ciekawe dlaczego? Jestem bardzo ciekawy czy ten mój krytyczny wpis będzie na stronie oraz czy będzie ze strony administratora reakcja na przyszłość, aby tego rodzaju, jak wpis "deda" i gorszych nie było ??? Jestem pewien, że reakcji nie będzie.

68


ares1 ~ares1 (Gość)22.08.2015 09:36

Zakapturzenia ciąg dalszy :)))

10


Niemalarz ~Niemalarz (Gość)21.08.2015 09:46

Myślę, że nie chodzi tu o spadającą popularność. Moja znajoma jest malarką-samoukiem. Organizowała już wystawy. Od jakiegoś czasu mieszka w PTB i nie może tu zorganizować żadnego wernisażu. Wszędzie jest klika, która nie dopuszcza ludzi z zewnątrz. Nie inaczej jest w Centrum Idei - 90% wystaw to wystawy osób, które przeprowadzają renowację polichromii kościoła, reszta to też wąska grupa znajomych. W taki sposób nie rozwija się kultury w mieście a ogranicza do jednego środowiska.

71


BasconMAN ~BasconMAN (Gość)21.08.2015 09:27

Czyżby po głośnym odejściu inicjatora i byłego, byłego rektora tego miejsca popularność spadła tak drastycznie, że portal epiotrkow musi wspierać działania Centrum Idei ku Demokracji? Tradycyjnie wystawę będzie można oglądać w godzinach, które zwykłemu mieszkańcowi nie odpowiadają ze względów służbowych-rodzinnych.(?)

33


deda ~deda (Gość)21.08.2015 07:11

Co za natchniona twarz.
Jak długo w w tym ciemnym kraju będą pokazywać tych szamanow

39


Msza Trydencka w Piotrkowie Trybunalskim ~Msza Trydencka w Piotrkowie Trybunalskim (Gość)21.08.2015 11:41

Zapraszamy na kolejną mszę św. Trydencką w Piotrkowie Trybunalskim już 19 września. Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/pages/Msza-Trydencka-w-Piotrkowie-Trybunalskim/678342472295833

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat