Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej

ePiotrkowRegion Środa, 06 marca 20190 1528
Rekrutacja dzieci ubiegających się o przyjęcie (po raz pierwszy) do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej w roku szkolnym 2019/2020 będzie prowadzona od 1 do 22 marca.

Rodzice muszą złożyć wypełnione formularze zapisu oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych. Formularze zapisu można pobrać w sekretariacie oraz na stronie internetowej Przedszkola: przedszkolewola.szkolnastrona.pl. Wypełnione formularze zapisu, wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów i potwierdzenia woli, należy składać w sekretariacie przedszkola od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

 

A już w sobotę, 9 marca o godz.10.00 w placówce odbędzie się Dzień otwarty. Goście będą mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami i pracownikami placówki, obejrzeć występ dzieci i wziąć udział w zajęciach i zabawach.

 

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat