Rekolekcje on-line w wolborskiej parafii

ePiotrkowRegion Czwartek, 12 marca 20201 2922
Rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się w wolborskiej parafii zgodnie z planem, ale można w nich uczestniczyć on-line za pośrednictwem komputera.
fot. UM Wolbórz

W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem parafia Św. Mikołaja w Wolborzu informuje, że w tegorocznych rekolekcjach wielkopostnych można wziąć udział on-line w domu przy komputerze czy urządzeniu mobilnym.

Decyzja czy przyjść tradycyjnie do kościoła i wziąć udział w rekolekcjach czy zostać w domu i skorzystać z urządzeń dających możliwość uczestniczenia on-line (poprzez transmisję na parafialnej stronie internetowej) w tym wydarzeniu pozostaje w gestii parafian.


Program rekolekcji jest dostępny w gablocie i na parafialnej stronie internetowej oraz w każdym sołectwie parafii.

W odpowiedzi z kolei na zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego i komunikacie przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o zwiększeniu liczby niedzielnych mszy świętych w kościołach (aby jednorazowo w liturgiach mogła uczestniczyć liczba wiernych odpowiednia do wytycznych służb sanitarnych), dodatkowe msze będą odprawiane z formularza niedzielnego w sobotę o godz. 18.00, jak również w niedzielę o godz. 16.00 do odwołania.

 


Link do strony z transmisją tutaj!

 

 

 

(materiały: UM Wolbórz) 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

skwarek ~skwarek (Gość)13.03.2020 11:49

Jak podbić pieczątkę do komunii on line?

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat