Region: Zastępca został komendantem

ePiotrkow Wtorek, 07 maja 20130 1581
Kolejnym Komendantem Powiatowym Policji w Bełchatowie będzie mł. insp. dr Sławomir Barasiński, dotychczasowy I Zastępca bełchatowskiego Komendanta Powiatowego Policji.

Sławomir Barasiński urodził się 15 kwietnia 1960 roku w Stróży (obecnie powiat pajęczański). Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu od 1988 roku związany jest z Bełchatowem. Początek kariery zbiegł się z rozpoczęciem służby w ówczesnym Rejonowym Urzędzie Spraw Wewnętrznych. Inspektor pełnił służbę na różnych stanowiskach, w tym przez blisko 10 lat, na stanowisku naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego. Od 1999 roku zajmuje stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat