Region: W szkole jest zimno?

Strefa FM Niedziela, 08 grudnia 201327 4855
Czy w Zespole Szkolno-Gimnazjlanym w Niechcicach odpowiednio dbają o temperaturę w szkole?Do redakcji Strefy FM zgłosili się słuchacze, którzy twierdzili, że w placówce w niektórych salach czasami bywa nawet po 16 stopni. Po wizycie w szkole okazało się, że problem dotyczy jednej sali.

- Mamy jedną klasę, która jest jednocześnie salą szczytową. Faktycznie, że być może kaloryfery były przykręcone. Mogła zdarzyć się sytuacja, że było w tej klasie chłodno. W planach jest docieplenie i termomodernizacja,. Zrobiono już pomiary i projekty. Teraz czekamy  - mówi Bogusława Lewińska, dyrektor placówki.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (27)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ola ~ola (Gość)14.01.2014 18:11

do admina pytanie dlaczego ten artykuł nie jest umieszczony w regionie rozprza tylko trzeba szukać w wyszukiwarce morze
by tak o tej szkole zrobić artykuł z rodzicami na jutrzejszym zebraniu i samemu zobaczyć jak tam sytuacja wygląda grzyb jest myszy by można było przenieść do klasy biologicznej jako żywa lekcja biologii tylko czy pani ucząca tego przedmiotu wie co to mysz

00


osos ~osos (Gość)10.01.2014 00:11

W sali gimnastycznej jest grzyb a w salach myszy krolowaly, sala od przyrody to lodowka czy to zdrowe dla naszych dzieci?

11


osos ~osos (Gość)10.01.2014 00:10

W sali gimnastycznej jest grzyb a w salach myszy krolowaly, sala od przyrody to lodowka czy to zdrowe dla naszych dzieci?

01


. . . ~. . . (Gość)16.12.2013 15:45

Komuś może być ciepło w szkole, ale dziecią akurat nie jest! ;// . Nie dziwić się, że zimno ;/ Nie jest grzanek jak powinno ;///

01


Gośćć ~Gośćć (Gość)13.12.2013 21:00

W szkole w Niechcicach jest zimno! I to bardzo , nie da się wytrzymać , Brrrrr ; (((

00


gościu ~gościu (Gość)13.12.2013 11:51

SEKCJA SPECJALNA - ZAWSZE LOJALNA -DLA UCZNIÓW-CZY DLA P. DYREKTOR? A MOŻE SAMYCH SIEBIE?
OWEJ SEKCJI ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA:)

00


Goście. ~Goście. (Gość)12.12.2013 22:27

W szkole jest bardzo zimno , jak przychodzi się po weekendzie do szkoły do szkoły w poniedziałek ;/ To nie da się wytrzymać Z zimna ;/ Jak ogrzewanie jest przez weekend wyłączane!!!! I jak ma być ciepło ??!!

00


Gość ;dd ~Gość ;dd (Gość)12.12.2013 22:24

Pani Dyrektor , niby zrobiła bardzo dużo dla szkoły , Ciekawe gdzie?! Chyba u siebie w gabinecie ;D i u swoich "pupilków" . Jest już piąty rok dyrektorem , a tak na prawdę dużo się nie zmieniło tylko , że w niektórych miejscach pomalowane , przez tyle lat co ona jest dyrektorem , to w szkole powinno błyszczeć , ; ))

10


gogo ~gogo (Gość)12.12.2013 16:28

Jak przeczytaliście wnioski wyciągnijcie sami.
Poniżej zamieszczanego tekstu widnieje wpis o treści:
Copyright 2009 - Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Materiały zawarte na stronie zostały wykorzystane za zgodą ich twórców i pozostaja ich własnością. Żadna część jak i całość materiałów zawartych na stronie nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie
i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody twórców (właścicieli praw autorskich) jest zabronione.
Copyright © 2013 . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Nie trzeba uprawiać filozofii i ekwilibrystyki, żeby porównać wpis ze strony szkolnej.
Mam podziwiać i szanować takie działania? Jest mi po prostu wstyd.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat