Region: Trwa wywożenie śniegu

Strefa FM Piątek, 15 stycznia 20101 2786
W całym regionie trwa walka z zalegającym śniegiem. Śnieg usuwany jest choćby w Rozprzy. Nie inaczej jest w Gorzkowicach.

Wójt gminy Gorzkowice - Alojzy Włodarczyk z niepokojem obserwuje prognozy pogodowe. Jak przyznaje kolejne obfite opady śniegu sparaliżowałyby jego gminę.

 

- Jestem niemile zaskoczony ilością śnigu, który zalega na poboczach. Nie wyobrażam sobie, gdyby przyszły kolejne opady. Zalehajaca zmarzlina nie pozwoli na kolejne odpychanie śniegu. W zasadzie od trzech nocy wywozimy śnieg z centrum Gorzkowic. Jesteśmy w stanie wywieźć ok. 100 przyczep przez noc, a okazuje się, że to naprawdę niewielka ilość - przyznaje wójt Włodarczyk.

 

Służby gminne od kilkunastu dni prowadzą akcję zimową całodobowo.Główny nacisk kładą na wywożenie śniegu oraz na odśnieżanie dróg należących do V i VI standardu.

 Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zet ~zet (Gość)16.01.2010 10:32

zima taka jak bywały kiedys a tu władza co rusz sieje panike jak by niewiadomo jaki kataklizm sie stał ze w styczniu sniegu napadało.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat