Region: Pół roku więzienia dla Anety K.

Strefa FM Czwartek, 30 czerwca 20113 3170
Pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata dla Anety K. - byłej radnej wojewódzkiej Samoobrony oraz rok i trzy miesiące w zawieszeniu na trzy lata dla Waldemara B. - byłego posła tej partii za przywłaszczenie partyjnych pieniędzy.

Wyrok zapadł w tomaszowskim sądzie rejonowym. Przypomnijmy podczas wyborów samorządowych w 2002 roku kilkudziesięciu kandydatów w zamian za umieszczenie ich na listach wyborczych wpłaciło łącznie 60 tys złotych. Pieniądze te jednak nigdy nie pojawiły się na koncie partii.

W sprawie oskarżony był również Stanisław Łyżwiński, ale ze względu na stan zdrowia sąd wyłączył jego sprawę do odrębnego postępowania.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Antek ~Antek (Gość)01.07.2011 10:15

Ta pani już została ukarana tym,że nie wie z kim ma te dzieci.
A tu okazuje się,że jedna kara to za mało.

00


broda ~broda (Gość)30.06.2011 21:34

Czy to jest ta Aneta K. o której myślę? A wszyscy inni wiedzą?

Komentarz był edytowany przez autora: 30.06.2011 21:34

00


rozsądek ~rozsądek (Gość)30.06.2011 18:17

za pomówienia ludzie dostają sankcje a "złodzieje" tylko zawiasy?? i jak oni mają sie nie bać sięgać po nie swoje pieniądze!! co z tym prawem jak karać to po równo a nie osoba z "pozycją " dostaje łagodniejsze wyroki!!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat