Region: CBŚ zatrzymało kolejnych dilerów

ePiotrkow Piątek, 13 września 20135 3485
CBŚ zatrzymało kolejnych dilerów narkotykowych z naszego regionu, którzy rozprowadzali narkotyki głównie wśród środowiska pseudokibiców.

Łącznie w tej sprawie zarzuty usłyszało już 13 podejrzanych. Na chwilę obecną 10 tymczasowo aresztowano. Śledczy zabezpieczyli około 15 kilogramów różnego rodzaju środków odurzających przemyconych na teren Polski z Europy Zachodniej.

- Policjanci wspólnie z prokuratorami od kilku miesięcy zbierali materiał dowodowy będący podstawą uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą działającą na terenie całej Polski. Trzon tej grupy stanowią pseudokibice - członkowie bojówki jednego z klubów sportowych z terenu województwa łódzkiego. Wcześniej funkcjonariusze zatrzymali pięciu mężczyzn, w większości mieszkańców Bełchatowa w wieku od 19 do 35 lat. Są wśród nich zarówno dostawcy jak i dilerzy kolportujący narkotyki wśród pseudokibiców. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń podejrzani zajmowali się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości substancji psychotropowych oraz środków odurzających takich jak amfetamina, marihuana czy tabletki ekstazy. Narkotyki trafiały na polski czarny rynek szlakiem przemytniczym z Europy Zachodniej. Podczas działań Centralnego Biura Śledczego zabezpieczono łącznie około 15 kilogramów różnego rodzaju narkotyków – informuje  mł. asp. Aneta Sobieraj z KWP w Łodzi.

Podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa pozostaje rozwojowa.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

12

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hannyss1977 ~hannyss1977 (Gość)18.09.2013 19:28

za coś trzeba zyc pajace w tym skorumpowanym kraju! a ty"RTS,, i "widzew,,uwazajcie co piszecie bo oni kiedys wyskoczom z puchy

00


filar ~filar (Gość)17.09.2013 20:36

moze bodzio dał na morde jak go ostatnio pokrecili..

00


guru ~guru (Gość)13.09.2013 22:50

czyli mendy.

00


RTS ~RTS (Gość)13.09.2013 21:19

zgadzam sie z tobą kolego z dołu

00


widzew ~widzew (Gość)13.09.2013 15:12

to nie kibice ! to ludzie ktorzy sprzedali sie i zmienili swoja wiare

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat