"Ręczno 2018". Zobacz wystawę poplenerową

ePiotrkow Czwartek, 04 kwietnia 20190 1058
„Ręczno 2018” z cyklu Znane/Nieznane to poplenerowa wystawa Stowarzyszenia Piotrkowskich Artystów Plastyków, która prezentowana będzie od 7 kwietnia do 8 maja 2019 r. w Galerii „U Panien” (na piętrze).

„Ręczno 2018” jest już VIII edycją międzynarodowych plenerów malarskich z cyklu Znane/Nieznane organizowanych przez Stowarzyszenie Piotrkowskich Artystów Plastyków od 2011 r. Tym razem artyści przebywali w gościnnej i pełnej malarskich pejzaży gminie Ręczno. Bąkowa Góra i Majkowice to najbardziej znane miejsca naznaczone tajemnicą i historią. Gmina położona jest w strefie dwóch parków krajobrazowych Sulejowskiego i Przedborskiego, co stanowi jeszcze bardziej o jej atrakcyjności dla malarzy. - Wyjechaliśmy stamtąd urzeczeni przyrodą, spokojem, ludźmi, naładowani pozytywnymi wrażeniami – mówi Henryk Trojan, uczestnik pleneru.

 

Na wernisaż wystawy zapraszamy w niedzielę 7 kwietnia o godz. 18.00. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.

 

 

 

 

(materiały: CIKD Piotrków) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat