ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ręczniki papierowe oraz dozowniki marki Tork

Wtorek, 13 października 2020 3938
Marka Tork to znany producent dozowników oraz środków higienicznych o potwierdzonej jakości. Popularność tej firmy w kraju oraz za granicą to jedna z najlepszych rekomendacji, jakie można otrzymać na temat produktów spod szyldu Tork. Wśród szerokiego asortymentu najczęściej można jednak spotkać dozowniki do ręczników papierowych i włókninowych oraz ich wkłady, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.

Ręczniki Tork – sprawdź dostępne rodzaje i wybieraj pomiędzy produktami dostosowanymi do różnych potrzeb i zadań

 

Ręczniki Tork różnią się pomiędzy sobą zastosowaniem, ilością warstw, materiałem, sposobem dozowania oraz wielkością. Ich wspólnym mianownikiem jest jednak wygoda użytkowania, wydajność oraz zróżnicowane ceny, które każdy z łatwością dostosuje do swojego budżetu. W sprzedaży dostępne są zarówno ręczniki papierowe do jednorazowego zastosowania, jak i znacznie wytrzymalsze ręczniki włókninowe. Są one chętnie wybierane przez zakłady przemysłowe, myjnie i warsztaty samochodowe, a także liczne lokale usługowe.

Profesjonalne ręczniki Tork można podzielić na:

 • w rolce,

 • w składce ZZ

 • w składce wielopanelowej Multifold,

 • w składce C,

 • systemowe,

 • kuchenne,

 • fryzjerskie.

Ręczniki Tork w rolce są jednymi z najchętniej wybieranych modeli. Wygodny sposób dozowania, który jest doskonale znany wszystkim użytkownikom sprawia, że w wielu polskich domach oraz zakładach pracy można spotkać tradycyjne rolki. Nieco nowszym oraz bardziej higienicznym ręcznikiem są modele w składce, które zostały opracowane w taki sposób, że zapobiegają zamoczeniu i zabrudzeniu. Podczas pobierania każdy użytkownik dotyka jedynie aplikowanego ręcznika, co pozwala ograniczyć do minimum ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Na szczególną uwagę w zestawieniu zasługują także jednorazowe ręczniki Tork do zakładów fryzjerskich. Ich wytrzymała struktura doskonale sprawdza się do osuszania włosów po umyciu lub spłukiwaniu farby, a także do przecierania blatów oraz narzędzi fryzjerskich. Ręczniki kuchenne natomiast to kolejna pozycja godna polecenia. Produkt tego typu posiadają atesty dopuszczające je do kontaktu z żywnością, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w przestrzeni domowej, jak i w lokalach gastronomicznych. Restauratorzy chętnie wykorzystują je do wycierania rąk i blatów kuchennych, stolików, barów i powierzchni roboczych, a także sprzętów i akcesoriów kuchennych.

 

Tork – dozowniki do ręczników i czyściwa to sprawdzony sposób na zwiększenie wydajności oraz poprawę poziomu higieny w miejscu pracy lub w domu

 

Jedne z najczęściej wybieranych produktów Tork dozowniki to doskonałe rozwiązanie do zastosowania w łazienkach domowych i w przestrzeni publicznej, zakładach pracy, placówkach medycznych oraz lokalach usługowych. Dozowniki różnią się pomiędzy sobą pojemnością, rodzajem obsługiwanych ręczników, a także sposobem dozowania. W ofercie Tork na Calde.pl można znaleźć:

 • dozowniki do ręczników w roli,

 • dozowniki do ręczników w składkach,

 • dozowniki na ręczniki centralnego dozowania,

 • dozowniki automatyczne,

 • dozowniki systemowe.

Na szczególną uwagę zasługują Tork dozowniki automatyczne, które posiadają wbudowany sensor ruchu na podczerwień. W efekcie dozowanie ręczników może odbywać się bezdotykowo, co znacznie podnosi poziom higieny w łazience. Rozwiązanie to jest szczególnie rekomendowane do miejsc, których każdego dnia korzysta wiele osób, np. w restauracjach, na lotniskach i dworcach, placówkach oświaty, w urzędach oraz w biurowcach. Sprawdź https://calde.pl


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat