Raport o stanie miasta za rok 2020 już dostępny

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 06 maja 202111 1714
Gotowy jest "Raport o stanie miasta" za 2020 rok, który można już pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej. Wraz z jego publikacją urząd miasta uruchomił specjalny adres mailowy debata@piotrkow.pl, na który można wysyłać opinie, uwagi i pytania dotyczące dokumentu.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym prezydent miasta jest zobowiązany do przedstawienia radnym i mieszkańcom "Raportu o stanie miasta" za miniony rok. Dokument ten stanowi podsumowanie działań prezydenta w 2020 roku, a w szczególności realizacji: polityk, programów i strategii, uchwał Rady Miasta i budżetu obywatelskiego. Jest on także podstawą do udzielenia prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi wotum zaufania.

 

Przed głosowaniem uchwały w sprawie udzielenia prezydentowi miasta wotum zaufania odbędzie się debata na temat Raportu, w której uczestniczą radni oraz zainteresowani mieszkańcy naszego miasta.


Stan epidemii i organizacja sesji w sposób korespondencyjny spowodowały, że debata nad "Raportem o stanie miasta Piotrkowa Trybunalskiego za 2020 rok" będzie miała formę pisemną.

 

Piotrkowianie, w tym radni, do 24 maja mogą kierować swoje pytania, uwagi i opinie na temat Raportu do kierownika Biura Planowania Rozwoju Miasta:
- drogą elektroniczną na adres: k.szokalska@piotrkow.pl;
- telefonicznie: 44 732-18-41, 44 732-18-32.


Raport o stanie miasta za 2020 rok można znaleźć na stronie Biuletynu Informacji Publicznej


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

awers ~awers (Gość)06.05.2021 10:38

Co tu czytać, każdy widzi jak nasze miasto powoli umiera.

141


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.05.2021 17:09

Wotum zaufania? Beznadzieja

11


Meme ~Meme (Gość)06.05.2021 18:33

Katastrofa. Tak to jest, jak rządzą w mieście i powiecie ciągle te same osoby, jedna wielka klika. Niezastąpiona baba, która powinna wnuczki bawić, cały czas siedzi w pewnej miejskiej Spółce i uważa się nie zastąpioną, a ukończyła wieczorówkę wielka pani magister inżynier. Tragedia, ale PiS-u w mieście też nie chcemy, z deszczu pod rynnę.

62


pytam ~pytam (Gość)06.05.2021 11:33

jak długo rządzi obecna ekipa /nie rada/ ile przez te lata przybyło miejsc pracy /nie dla swoich w urzedach/ co zyskali mieszkańcy ? takie pytania powinny paści i o KIEROWCĘ ,o likwidowane miejsca pracy ?

71


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)06.05.2021 12:06

Ja już się policzyłem dwa razy

12


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)06.05.2021 10:18

Przejrzałem, przy budżecie 500 milionów (w tym 130 milionów dotacji i subwencji) jest 130 milionów długu.
Majątek miasta wart 1,5 mld, czyli trzy budżety roczne, co jest wynikiem bardzo skromnym zważywszy na to, że to majątek w większości generujący koszty i tracący na wartości. Dla porównania wartość mego majątku trwałego jest około 10 razy większa od przychodów rocznych. To co zostawiłem w Piotrkowie, to zaledwie 30 % obecnego.

61


his. ~his. (Gość)06.05.2021 08:52

Przecież wiadomo jak to się odbędzie. Po co ta farsa. A więc będzie za a nawet przeciw. Z tym ,że za będzie więcej a przeciw mniej...a więc wszystko zostanie tak jak było. "Porządek" musi być...

70


:)))) ~:)))) (Gość)06.05.2021 09:35

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat