ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ranking odkurzaczy automatycznych

Poniedziałek, 23 marca 2020 1857
Wiosenne porządki czas rozpocząć na dobre! Warto więc zyskać pomocnika w postaci automatycznego odkurzacza. To sprytne urządzenie ma naprawę sporo zalet.

Jeśli uważasz, że odkurzanie to jedna z najbardziej znienawidzonych czynności, a kojarzy Ci się wyłącznie z dużym, hałasującym urządzeniem, za którym ciągnie się kilkunastometrowy kabel, to koniecznie zwróć uwagę na dobrodziejstwo w postaci odkurzacza automatycznego. Roboty odkurzające z przyjemnością przejmą Twoje obowiązki związane z odkurzaniem. Na przestrzeni paru ostatnich lat te urządzenia zyskały całą rzeszę sympatyków, także w naszym kraju. Nikogo nie powinno to dziwić, skoro odkurzacze automatyczne potrafią usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia z małych zakamarków. Niektóre urządzenia potrafią także samodzielnie wrócić do stacji dokującej, gdy w akumulatorze zaczyna brakować energii.

 

Odkurzacz automatyczny to idealne rozwiązanie dla każdego mieszkania. Przede wszystkim zajmuje mało miejsca, a co najważniejsze, oszczędza Twój cenny czas, który możesz przeznaczyć na o wiele przyjemniejsze sprawy. Urządzenia wyposażone są w specjalne czujniki, na przykład krawędzki, który sprawia, że roboty sprzątające nie spadną ze schodów; czujnik antykolizyjny, który sprawia, że odkurzać nie będzie odbijać się od mebli oraz miernik odległości, który pozwala na omijanie przeszkód. Odkurzacz automatyczny nadaje się do każdej powierzchni, nie straszne mu panele, kafelki czy dywany. Najlepsze dopiero przed nami! Możesz zaprogramować odkurzacz tak, by posprzątał mieszkanie podczas Twojej nieobecności w domu.

 

Wybór odpowiedniego, nowoczesnego odkurzacza automatycznego nie jest prosty. Musisz określić, jaka ma być pojemność pojemnika na kurz, jakie czujniki ma mieć Twoje urządzenie, czy ma powracać automatycznie do bazy na ładowanie, czy ma mieć wirtualną ścianę, wirtualną latarnię czy programator pracy. Dokładnie zapoznaj się z ofertą Meda Expert, gdzie w korzystnej cenie znajdziesz roboty sprzątające PROMOCJE.

 

Najpopularniejsze odkurzacze automatyczne to iRobot. Ten producent sprzedał już ponad 25 milionów robotów domowych. W swojej ofercie ma roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava. Urządzenia posiadają wszystkie niezbędne czujniki, aby idealnie posprzątać mieszkanie, bez względu na powierzchnię. Tajemnicą gruntownego odkurzania są dwie gumowe szczotki główne przeznaczone do wszystkich powierzchni. Unikalny design robota Roomba 980 z gumowym bieżnikiem sprawia, że ściśle przylegają do podłogi i dostosowują się do sprzątanej powierzchni, usuwając wszystko – od drobnego kurzu po większe zabrudzenia. Specjalnie zaprojektowana wirująca szczotka boczna, pracująca pod kątem 27 stopni, wymiata śmieci i brud wzdłuż krawędzi i z narożników w obszar sprzątania. Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek, które nie dopuszczają do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią. iRobot Roomba działa nieprzerwanie do 120 minut. W przypadku wyczerpania akumulatora podczas pracy, robot Roomba pojedzie do stacji dokującej, żeby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

 

Dobry stosunek jakości do ceny gwarantuje firma Xiaomi. Xiaomi mi robot to mocny bezprzewodowy odkurzacz, który odkurzy i wytrze na mokro Twoją podłogę. Zaprogramuj go i pozwól mu działać podczas Twojej nieobecności. Zażegnaj każdy kurz i brud, bardzo duża moc ssania. Wykorzystuje zaawansowane algorytmy do obliczenia najszybszego sposobu oczyszczenia domu. Za pomocą aplikacji można utworzyć plany czyszczenia i określić wirtualne strefy zakazu ruchu. Może być również używany jako robot wycierający. W tym celu wyposażony jest zbiornik wody.

 

Jeśli nie wszystko jest dla Ciebie jasne, to skontaktuj się z naszymi doradcami – chętnie podpowiemy, jaki odkurzacz powinien spełnić Twoje oczekiwania.

 


Zainteresował temat?

1

3


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat