Rajd Prażonego Ziemniaka razy dwa

ePiotrkow Piątek, 16 września 20160 2877
W ramach III Ogólnopolskiej Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej odbędzie się kolejny Rowerowy Rajd Prażonego Ziemniaka.

24 września uczestnicy imprezy wyruszą o godz. 10.00 z Placu Czarnieckiego 10. Zakończenie rajdu zaplanowano w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w al. 3 Maja 28/34.

 

W rajdzie mogą uczestniczyć: osoby dorosłe oraz młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich pod opieką osób dorosłych. Zgłoszenia wraz ze składką za udział w imprezie w wysokości 10,00 zł przyjmowane będą do 20 września w Biurze Oddziału PTTK im. Michała Rawity Witanowskiego, Plac Czarnieckiego 10, tel. 44 732-36-63.

 

Podczas rajdu odbędzie się konkurs wiedzy z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują: ubezpieczenie, porcję prażonych ziemniaków, nagrody za udział w konkursie wiedzy z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego.

Uwaga! Uczestników obowiązuje przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę, wpisowe nie jest zwracane. Liczba miejsc ograniczona.

 

Tego samego dnia i o tej samej godzinie odbędzie się Pieszy Rajd Prażonego Ziemniaka. Start z parkingu przy cmentarzu żołnierzy radzieckich przy ul. Rakowskiej. Zapisy – również w siedzibie PTTK, wpisowe 8 zł.

 

Organizatorami rajdu są: Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, Szkolny Klub Krajoznawczo Turystyczny TURYSTA przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie Trybunalskim, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim. Partnerem wydarzenia jest Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat