Rail znów na piotrkowskiej scenie

ePiotrkow Sobota, 18 sierpnia 20180 3473
Piotrkowski zespół Rail był głównym bohaterem pierwszej odsłony cyklu "Letnie Koncerty", który w piątek 17 sierpnia rozpoczął się na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Publiczność usłyszała takie piosenki jak „Kometa”, „Feeling” czy „Mała". Ta ostatnia to pierwszy singiel z debiutanckiego demo zespołu, obecnie najpopularniejszy kawałek Rail. Było też trochę coverów, m.in. „Nie ma mowy” Normalsów, „10 w skali Beauforta” czy „Nikt na świecie nie wie” Czerwonych Gitar.

 

Przypomnijmy, że Rail tworzą: Mateusz Żerek, Mateusz Jabłoński, Łukasz Kujawski, Łukasz Zatorski. Zespół często koncertuje w rodzinnym mieście, ostatnio na Imieninach Piotrków i Fly Feście.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat