Rafał Szustorowski uczestnikiem triathlonu na Majorce

Tydzień Trybunalski Piątek, 25 maja 20121 3745


Na Majorce w Hiszpanii odbyły się jedne z największych zawodów triathlonowych w Europie Ironman 70.3, w których wziął udział pochodzący z Wolborza Rafał Szustorowski.


Triathlonista, startujący jako jedyny Polak w grupie wiekowej 34 - 39 lat, musiał pokonać następujące dystanse: 1,9 km pływanie w oceanie (styl dowolny), 90,1 km jazda na rowerze, 21,1 km bieg. W generalnej klasyfikacji uplasował się na 1116 miejscu, uzyskując ogólny czas 6:12:35 h.

 Należy podkreślić, że w zawodach brało udział 2060 zawodników. Nasz triathlonista do zawodów przygotowywał się już od roku. Trenował również na terenie gminy, biegając z Wolborza do Bronisławowa.
Zawody Ironman 70.3 co roku przyciągają wiele tysięcy wybitnych triathlonistów. Wyścigi otwarte są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

adriana szustorowska ~adriana szustorowska (Gość)13.05.2013 13:54

zapraszamy tez do sledzenia innych portali zwiazanych z trithlonami Rafala min. na facebooku: RAFAL SZUSTOROWSKI- ADWENTURES

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat