artykuł sponsorowany

Radość realnych zakupów

Piątek, 26 lutego 2021 482
W minionych miesiącach dom stał się przestrzenią wielofunkcyjną – miejscem pracy, szkołą, centrum rozrywki, sklepem, siłownią, a nawet wakacyjnym apartamentem. Długotrwała izolacja w ograniczonym gronie domowników może mieć jednak niekorzystny wpływ na samopoczucie i zdrowie psychiczne, warto zatem zadbać o zdrowy balans między społecznym dystansowaniem, a odpowiednią troską o własny dobrostan. Przy zachowaniu odpowiednich środków zapobiegawczych jest to w pełni bezpieczne, a korzyści z realnych doświadczeń są nie do przecenienia!

Powrót do biura może nie nastąpić zbyt szybko, spotkania ze znajomymi na mieście stanowią również pewne wyzwanie, ale realne zakupy to znakomita okazja, by wyjść z czterech ścian i zadbać o stymulację wszystkich zmysłów – zobacz, dotknij, poznaj zapach… i przymierz! W Focus Mall to wygodne i bezpieczne!

 

Zakupy w sklepach stacjonarnych to dla wielu osób swoisty rytuał. Skanujesz wzrokiem wystawy, czy może dogłębnie przeglądasz cały asortyment ulubionych sklepów? Polujesz na gorące nowości, czy raczej czekasz na atrakcyjne wyprzedaże? Niezależnie od wybranej strategii, jedynie podczas realnych zakupów możesz ocenić fakturę materiałów i jakość wykonania produktów, zobaczyć ich realny kolor i wielkość, oraz poznać zapach perfum lub innych kosmetyków. Realne zakupy to możliwość poznania produktu wszystkimi zmysłami – kupujesz dokładnie to, czego oczekujesz.

 

Zamówienie „pasującego” rozmiaru, oczekiwanie na przesyłkę, przymiarka, zwrot, wyczekiwanie na zwrot pieniędzy – tak najczęściej wygląda proces zakupu odzieży i butów w sklepach internetowych. Realne zakupy w Focus Mall to nie tylko nieograniczona możliwość przymierzania różnych fasonów i rozmiarów, ale przede wszystkim wybór spośród ponad 30 marek odzieżowych i obuwniczych – codziennych, eleganckich i sportowych. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie od ręki znajdziesz na przykład kurtkę przejściową dla dziecka czy najwygodniejsze buty biegowe dla siebie i swojej drugiej połówki, by pracę nad plażową sylwetką zacząć, kiedy tylko zniknie śnieg – bez niecierpliwego oczekiwania na kuriera.

Pamiętajmy, że zakupy nigdy nie powinny być traktowane terapeutycznie, ale już samo wyjście z czterech ścian i przewietrzenie głowy to znakomity odpoczynek i stymulacja dla Twojego mózgu! Spacer lub wycieczka rowerowa do Focus Mall i czas tylko dla siebie – wykorzystaj go na realizację swoich potrzeb i symboliczne „naładowanie baterii”, a przy okazji spraw sobie miły prezent.

 

Radość realnych zakupów i poczucie bezpieczeństwa zapewniają środki wdrożone przez Focus Mall w ramach ochrony wszystkich osób odwiedzających galerię. Uzyskany w listopadzie Certyfikat Covid-19 Compliant potwierdza, że są one zgodne z najlepszymi międzynarodowymi praktykami przeciwdziałania epidemii. Ty pamiętaj o DDM - dystansie, dezynfekcji dłoni i maseczce, a Focus Mall zadba o całą resztę.

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat