Radomsko: Dni stolarza z Ewą Minge

Gazeta Radomszczańska Niedziela, 23 marca 20140 2629
Ewa Minge była gościem honorowym radomszczańskiego Święta Stolarza. Znana projektantka mówiła o modzie, o stylu i o biznesie. Ewa Minge projektuje nie tylko ubrania, ale również meble i wyposażenia wnętrz. W Radomsku przekonywała, że warto działać wspólnie, aby wypromować miasto jako zagłębie meblowe.

Ewa Minge spotakała się z uczniami radomszczańskiego „Drzewniaka”, rozmawiała ze stolarzami, władzami miasta. Czy Radomsko dotąd kojarzyło się jej z meblami?

 

- Niestety nie, mimo że jestem w tej branży dość długo. Krzesła z Radomska owszem, ale nie wiedziałam, że jest to aż tak duże zagłębie. Marka powinna być na tyle „krzykliwa”, na tyle oczywista i wrzucona w świadomość przeciętnego Polaka. Jak ktoś słyszy Swarzędz to od razu widzi stolarnie. Mam nadzieję, że w przyszłości kiedy ktoś będzie słyszał Radomsko, będzie widział doskonały prodkukt - mówiła stylistka

 

A miasto zaczyna właśnie realizację projektu „Radomsko mebluje”.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat