Radny Ludomir Pencina znów zmienił front

ePiotrkow Poniedziałek, 14 grudnia 201541 6651
Kilkanaście dni temu prezydencką koalicję w Radzie Miasta Piotrkowa opuścił radny Marek Konieczko. Jego miejsce w drużynie Krzysztofa Chojniaka zajął jednak inny radny. O kuluarach przetasowań w Radzie opowiadał na antenie Strefy FM przewodniczący Marian Błaszczyński.

Ładuję galerię...

- Rzeczywiście, Marek Konieczko, którego znam wiele lat, przestał być członkiem klubu Razem dla Piotrkowa, ale nie zmienia to sytuacji w Radzie. Nie wiem, dlaczego odszedł, nie zwierzał się, ale każdy ma prawo postąpić tak, jak mu dyktuje sumienie. Radny jest człowiekiem rzetelnym, honorowym. Zadaniem grupy, która wspiera prezydenta jest realizacja programu, który został nakreślony. Marek Konieczko startował z naszej listy, więc współtworzył ten program, złożył deklarację, że jeżeli chodzi o przynależność klubową, to ma wolną rękę i sam o sobie decyduje. Deklarował jednak również, że będzie wspierał pana prezydenta – mówił przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Marian Błaszczyński.

 

Decyzja Konieczki nie nadwyrężyła jednak obozu prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Dlaczego? Bo w ekspresowym tempie zorganizowano zastępstwo. - Jest taki dokument, który podpisali wszyscy, którzy chcą wspierać prezydenta w jego działaniach - „Deklaracja na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Piotrkowa Trybunalskiego”. Grupa radnych, która popiera prezydenta i chce rozwoju Piotrkowa znajduje poparcie również u innych radnych, bo ostatnio „Deklarację...” podpisał radny Ludomir Pencina, co jest swoistym symptomem, że ten program jest bardzo dobry – dodał Błaszczyński.

 

Zanim radny Ludomir Pencina dołączył do drużyny prezydenta był członkiem klubu Platforma Ziemi Piotrkowskiej stanowiącego w Radzie opozycję. Dlaczego zmienił zdanie? Radny nie chciał udzielić nam komentarza.


Zainteresował temat?

9

1


Komentarze (41)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ares1 ~ares1 (Gość)21.12.2015 09:08

Ile Pan Ludomir pobiera renty jeśli to nie tajemnica???

20


ann ~ann (Gość)21.12.2015 00:39

Pencina: #Obronimy demokrację
Młodzi Demokraci... Platformy Obywatelskiej! Młodzi!!!!!!! :)
http://dymki.com/upload/guests/1a/1a882c4094eca3a64a6edc602591f071/1b6a45bdfb624d5431d5425210060f0a.jpg

#KOD Młodzi Demokraci.jpg

20


salsa salsaranga19.12.2015 17:34

Lojalność? To anachronizm!
Radny Ludomir Pencina - nieszczęsny szef lokalnych struktur PO - to gwóźdź do trumny tej partii, napisałem rok temu. Strojniś, pozer i megaloman, właściciel wielu nieruchomości (rencista ZUS-u i milioner w jednym), posiadacz stu marynarek, apaszek i kapeluszy, z lubością snobujący się na polityka, taki ma talent do publicznej działalności, jak ja do upychania pasażerów w japońskim metrze. Mimo to kandydował do europarlamentu i ubiegał się o prezydencki w mieście stolec.
Platforma kadrowo nad Strawą cienko przędzie, a na arenie krajowej zdycha, więc Pencina - jak szczur z tonącej łajby - czmychnął był właśnie pod skrzydła prezydenckiego, panachojniakowego obozu rządzącego, niepomny już swych płaczów, kiedy to półtora roku wcześniej ta sama formacja upokorzyła go, pozbawiwszy stanowiska wiceprzewodniczącego rady miasta w czasie, gdy on poleciał do Ameryki.
Tera teraz, Błaszczyński, Winiarski, Czajka, Staszek i Masiarek, czyli ci, co podpisali się pod jego wyrzuceniem, to nowi przyjaciele jowialnego pana Ludka. Karierowicza i marionetki.
***
W sytuacji, gdy PiS planuje zsyłkę Trybunału Konstytucyjnego poza stolicę, to - jak prorokowałem tu przed dwoma tygodniami - szanse historycznego, trybunalskiego grodu, by stać się siedzibą tego organu, nabierają bardziej realnych kształtów.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-lojalnosc-to-anachronizm,3604132,art,t,id,tm.html

Komentarz był edytowany przez autora: 19.12.2015 17:36

30


biały mercedes widział ktoś ?? ~biały mercedes widział ktoś ?? (Gość)18.12.2015 08:50

widział ktoś tego gościa za kierownicą białego merca na leasingowych rejestracjach ?? trzeba zerknąć do zeznania

30


Al Bundy Al Bundyranga15.12.2015 22:06

Brakuje najważniejszej informacji - czy pan Pencina częściej zmienia "front", czy marynarki? ;)

30


babcia ~babcia (Gość)15.12.2015 20:46

Dziadku, nie ośmieszaj się. To żałościwe. Wynik wyborczy świadczy o tym kto ci wierzy. Trzymają Cię bo jesteś łatwy do manipulowania. Robią z Tobą co chcą pokazując z oddali kiełbasę...a Ty leziesz....

40


. ~. (Gość)15.12.2015 10:53

Czego wieszacie psy na Pęcinie on próbuje ratować sytuację w Piotrkowie a Konieczko diabła w d...pocałuje byle być na stołku.W rządzeniu miastem przeszkadza polityka, to czysta destrukcja jak w całej naszej kochanej Polsce.Przysłowie mówi zgoda buduje, niezgoda rujnuje i to prawda, dobro ogółu to dla wielu g..znaczy byle nachapać się przy korycie.Dziękuję Pęcinie bez względu czy go lubię czy nie, ale rewolucje raczej są nam nie potrzebne bo to strata dla miasta i jego mieszkańców tylko po to żeby parę stołków ktoś inny zawłaszczył.Cieszmy się że nasze miasto pięknieje bynajmniej nie za przyczyną tych z opozycji którzy głosują zawsze ,, nie bo nie" a od lat zasiadają w Radzie Miasta.Pozdrawiam wszystkich idą święta życzę wiele radości i,, pokoju serca", jak pisze mi w SMS ach pewna mieszkanka Piotrkowa jej szczególnie dziękuję za postawę godną człowieka ,bo czasem ten SMS przynosi mi ukojenie i balsam na moje serce czego wam wszystkim życzę jeszcze raz POKOJU SERCA WIĘCEJ ŻYCZLIWOŚCI

010


znak czasu ~znak czasu (Gość)14.12.2015 17:51

Czyżby Ludek zaprzestał już biesiad na rynku z Gochą (rozdziawiony pyszczek), już nie organizuje przejażdżek bryczką w szykownym stroju??? Nadszedł czas wziąć się za robotę? Dziwny ten świat...

151


Jak się nazywa.. ~Jak się nazywa.. (Gość)15.12.2015 10:16

Robaki w głowiie to MENDY ?

40


węszy ~węszy (Gość)14.12.2015 23:31

Sam tego nie wykombinował. Kolegów musi powsadzać na stołki w mieście. A może interes jeszcze z...wąchał.

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat