Radni dostali tablety

ePiotrkow Piątek, 29 kwietnia 201630 5533
Radni z Wolborza dostali tablety – chodzi o szybsze komunikowanie się z mieszkańcami, ale również o ochronę środowiska.
fot. UM Wolbórz

Do radnych w Wolborzu mieszkańcy mogą już pisać maile. Również tą drogą radni

otrzymują elektroniczne dokumenty, które dotychczas masowo drukowano. Burmistrz Andrzej Jaros postanowił przekazać Radzie Miejskiej tablety. - Te nowoczesne środki komunikacji we współczesnym świecie, pozwolą radnym sprawniej i szybciej komunikować się z mieszkańcami. Drugim argumentem przekonującym do nowoczesnych technologii są oszczędności na papierze i drukowaniu setek dokumentów i opracowań, które potrzebne są do codziennej pracy w samorządzie – informują urzędnicy.

Korzystając z urządzeń, radni mają także dostęp do uchwał, ustaw i wszelkich dzienników urzędowych. - W ten sposób w Wolborzu chronimy środowisko – dodają przedstawiciele Urzędu.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wesoly ~wesoly (Gość)29.04.2016 13:32

Witam.Radni tego swinskiego miasta niech cos zrobia z tym smrodem,ktory roznosi sie z chlewni Burmistrza,ziecia.Co to za miasto.Mieli remontowac drogi,cisza,mieli robic cos z zalewem cisza.Pieniadze za te tablety lepiej bylo dac na kilegiate,Gogol by sie ucieszyl!!!!.

72


Tablet!!! ~Tablet!!! (Gość)05.05.2016 14:13

Tablet to narzędzie do pracy dla radnych, to oszczędność dla urzędu: papieru, tonerów do drukarek, listów, kosztów wysyłki etc.
Tablety nie zostały przekazane na własność radnym lecz użyczone na okres kadencji.
Dawniej było liczydło, kalkulator, długopis, a dziś jest tablet - świat idzie do przodu, a my razem z nim…więc takie rozwiązania negują ci co stoją w miejscu.

01


wieśniak ~wieśniak (Gość)02.05.2016 17:58

Witek nie znasz realiów dzisiejszej polskiej wsi... Aby osiągać jakiekolwiek sensowne zyski z produkcji roślinnej czy zwierzęcej trzeba produkować duże ilości, podpisywać umowy z producentami pasz itd aby kupować pasze w dobrych cenach. Przy obecnych cenach np. Żywca wychodowanie 50 szt tucznika to 15000 a gdzie pasza leki i twoja praca przy nim? Takie czasy...

00


gość 20 ~gość 20 (Gość)29.04.2016 23:21

Szczyt beszczelności władzy i przykład marnotrastwa publicznych pieniedzy.Radni bezradni wiekszość starych wyjadaczy z czasu PRL-u jednym słowem stara klika .Pora rozliczyć ze zbędnych wydatków włodarzy gminy .Jaka to ohrona środowiska wprowadzanie elektronicznego złomu i na marginesie zapytam. kiedy Pan Burmistrz przestanie truc środowisko gnojowica cała okolice i nie tylko Burmistrz bo jest tu kilku podobnych trucicieli którzy nie zaważajac jaka pora roku wylewają trucizne nawet w upały 40st. .YUstawa określa terminy i chyba pora zacząć wyłapywać każdego kto złamię tą zasade zawiadamiając odpowiednie służby.Gmina Wolbórz jak i Piotrków łączy jedno nieudolna władza od lat i te miejscowości staczaja się na margines

42


gość 44 ~gość 44 (Gość)30.04.2016 19:10

Tablety ,komputery to w XXI wieku to normalność . Brawo Burmistrz wreszcie ktoś zaczyna zmieniać tą zacofaną Instytucję . Jeśli chodzi o radę to taką wybrali ludzie -demokracja . Osobiście uważam że powinno być ograniczenie 2 góra 3 kadencje w radzie .Patrzenie na te same twarze przez dziesięciolecia robi się niesmaczne .

22


dziadek ~dziadek (Gość)30.04.2016 08:22

Szczególnie podoba mi się, w takich przypadkach, argument o ochronie środowiska naturalnego. Toż już dzieci w żłobku wiedzą że pupkę podciera się papierem, który się szybko rozłoży, niż tabletem, który może być wielokrotnego użytku i jest trwały.

51


twoj,pan ~twoj,pan (Gość)29.04.2016 20:03

dzieciakom by dali a nie im oni juz za dużo mają a dzieciaki nie mają nic chociaż tyle by mieli a tak to tym chapaczom daja mlodym prace blokuja i tyle na temat

11


. ~. (Gość)29.04.2016 20:00

Brawo to powinno wydarzyć się dawno, ale lepiej teraz niż wcale

23


arta41 ~arta41 (Gość)29.04.2016 19:19

Zutylizować

21


Felippe ~Felippe (Gość)29.04.2016 16:56

"Do radnych w Wolborzu mieszkańcy mogą już pisać maile".
Dawno się tak nie uśmiałem.
Czyli jak nie mieli tabletów to nie mieli skrzynek mailowych??
I to wszystko w XXI wieku :lol:

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat