Radni Piotrkowa Dzieciom - moc atrakcji w muzeum

Strefa FM Sobota, 25 stycznia 20208 2725
Najmłodsi mieszkańcy naszego regionu mogli ostatnie chwile ferii zimowych spędzić w klimacie przebojowego połączenia historii i nowoczesności. W sobotę w muzeum w Piotrkowie Trybunalskim, odbyła się impreza "Radni Piotrkowa Dzieciom na historyczną i nowoczesną nutę".

Ładuję galerię...

Podczas wydarzenia można było dowiedzieć się jak przed laty lepiono garnki i poznać prawdziwe oblicze króla Zygmunta i jego rodziny. Wśród nowoczesnych atrakcji przygotowano zdalnie sterowany balon, pojazdy jeżdżące również po ścianach i spotkać się z robotem. - Przygotowaliśmy specjalny program, aby pokazać, że można zwiedzać muzeum i jednocześnie dobrze się bawić. Widzimy, że frekwencja jest zadowalająca, przyszło sporo dzieci z rodzicami i wszyscy bawią się w najlepsze. Przygotowaliśmy blok rycerski, pisanie gęsim piórem, walki rycerskie, strzelanie z pistoletów do tarcz, jazda pojazdami zdalnie sterowanymi. Będziemy także uczyć dzieci jak "robić forsę", czyli będziemy wybijać monety - mówi Piotr Gajda, radny Rady Miasta Piotrkowa oraz pracownik muzeum.


Akcja będzie kontynuowana, najbliższa odsłona imprezy w odbędzie się w maju.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olo ~olo (Gość)26.01.2020 17:08

Już nie noge sie doczekać kolejnej edycji,było fajnie,szkodaże nie było rzadnego poczęstunku,jakiś kanapek chociarz,bym sobie pojadl.

32


obserwator pogody ~obserwator pogody (Gość)26.01.2020 16:25

Radni od Chojniaka i Błaszczyńskiego wraz z koalicjantami z jedenastoma koalicjantami wspierającymi Chojniaka nie lubią się publicznie pokazywać po wyborach. Co innego przed wyborami. Otrzymują za to wyższe diety i funkcje w radzie i prezydium rady miasta. Starczy na paliwo do samochodu przez 5 lat kadencji, a nawet wzięcie na kredyt nowego samochodu. W przypadku M.Błaszczyńskiego jest to kwota wolna od podatku w wysokości ponad 120 tys. zł.

41


Kochani Radni! ~Kochani Radni! (Gość)26.01.2020 14:24

Wszystko OK! Ale dlaczego nie w Mediatece? Byłby jeden event więcej!

32


gość ~gość (Gość)25.01.2020 14:33

Radni zapłacili za wynajęcie muzeum w celu swojej promocji?

96


Mieszkaniec miasta1 ~Mieszkaniec miasta1 (Gość)25.01.2020 18:22

Wydarzenie rozpropagował i był głównym pomysłodawcą Piotr Gajda . Na to wydarzenie byli zaproszeni wszyscy radni przyszli tylko radni Sergiusz Stachaczyk , Andrzej Piekarski i Łukasz Janik . Pozostali RADN I OLALI TEMAT/ Co tam dzieci , przecież diety za taką imprezę nie było to i po co > To cała prawda ?

75


gość ~gość (Gość)25.01.2020 18:14

Super zabawa dla dzieci bawily sie fantastycznie oby wiecej takich inicjatyw

75


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat