Radio Strefa FM na Podklasztorzu

Strefa FM Piątek, 22 lipca 20160 5891
Plenerowe, letnie studio Radia Strefa FM pojawiło się w czwartek 21 lipca na Podklasztorzu. Reporter ze swoimi gośćmi rozmawiał o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości gminy Sulejów.

Ładuję galerię...

W lipcu i sierpniu w gminie Sulejów odbędzie się wiele imprez, o których opowiadali pracownicy Urzędu Miasta: Sławomir Rybak i Dariusz Wojtysiak. Słuchacze dowiedzieli się m.in. o Gali Boksu, spływie kajakowym, Gali Disco Polo and Dance i Biesiadzie Średniowiecznej. To wszystko już wkrótce!

 

Gościem plenerowego studia był też burmistrz Wojciech Ostrowski, który skupił się na tym, co czeka gminę w niedalekiej przyszłości.

 

Radiowców gościł Hotel Podklasztorze. Kierownik obiektu Grzegorz Kowalski mówił o tym, czego mogą spodziewać się turyści, którzy zawitają do hotelu. A tych nie brakuje. Jarek Krak z Radia Strefa FM spotkał m.in. nowożeńców, którzy „miodowy miesiąc” postanowili spędzić właśnie na Podklasztorzu.


Zainteresował temat?

6

9


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat