Rada Osiedla Wierzeje wybrana

Strefa FM Wtorek, 19 marca 20192 2629
W skład nowej Rady Osiedla weszli: Krystyna Czechowska, Waldemar Grudzień, Bogdan Gątkowski, Anetta Ronc, Janusz Traczyk, Elżbieta Witkowska, Piotr Stobiecki, Barbara Papiernik, Artur Szczegielniak, Arkadiusz Efenberg, Piotr Wawrzynkowski, Ewa Ciszewska-Bombska, Piotr Matyjaszewski, Renata Gliszczyńska i Tomasz Forma.

Przed nami jeszcze wybory do Rady Osiedla „Krakowskie Przedmieście-Sulejowska", które odbędą się 21 marca o godz. 17.00 w II Liceum Ogólnokształcącym.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.03.2019 20:14

A kto ich wybiera no ci sami wkoło nic nie robią dla mieszkańców a tylko przejażdżki rowerowe ze trzy razy na które kanapki samemu trzeba brać i balansu do wieczora .
A gdzie ta kasa która biorą kto ich rozlicza. Sami
Stara wiara .PSL i po

30


nie dobrze ~nie dobrze (Gość)19.03.2019 16:11

byłych sekretarzy partii nie powinni

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat