Psi nos pomógł zlikwidować narkotykową działalność

Policja KMP PiotrkówRegion Poniedziałek, 28 czerwca 202113 8438
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który przygotowywał do obrotu znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna posiadał również wagi i torebki foliowe, służące do podziału zakazanych substancji. Może teraz na kilka lat, trafić do więzienia.

Ładuję galerię...

Z ustaleń piotrkowskich kryminalnych wynikało, że w jednym z domów na terenie gminy Rozprza, mogą znajdować się narkotyki. Mundurowi postanowili to sprawdzić, jadąc pod wytypowany adres. 23-letni mężczyzna, którego policjanci zastali na miejscu, zaskoczony oświadczył, że nie posiada żadnych środków odurzających. Kryminalni nie dali się zwieść i z pomocą psa policyjnego, rozpoczęli przeszukanie domu oraz pomieszczeń gospodarczych. Jak się okazało mężczyzna nie mówił prawdy. Zwierzę szybko odnalazło narkotyki, które 23-latek ukrywał w szafkach, pod plandeką i drewnianymi paletami.

 

Policjanci łącznie wykryli 16 torebek foliowych z suszem roślinnym oraz 11 torebek z  białym proszkiem. W sumie zostało zabezpieczonych ponad 160 gramów nielegalnych substancji. Wstępne badanie testerem narkotykowym dało pozytywne wyniki, w kierunku marihuany oraz substancji psychotropowej MDMA. U mężczyzny odnaleziono również puste torebki foliowe, dwa młynki oraz cztery wagi.

 

23-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione czyny, wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Twojstsryalejary ~Twojstsryalejary (Gość)28.06.2021 20:25

No i dobrze, jednego pdeudo biznesmena mniej

32


Mdj ~Mdj (Gość)28.06.2021 12:38

A ile jeszcze towaru jest w okolicznych lasach jego.tylko odsetek zawsze miewał w domu

51


97-300 97-300ranga28.06.2021 16:48

Brawo pies !Tępić bezlitośnie handlarzy śmiercią.

63


Wqwiony ~Wqwiony (Gość)28.06.2021 12:14

Z artykułu wynika że posiadanie wagi i woreczków strunowych jest równoznaczne z bycie dilerem.

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat