Przyjechali do bliźniczej gminy

Region Czwartek, 14 czerwca 20186 3959
Do Moszczenicy w powiecie piotrkowskim przyjechała delegacja samorządowców z Moszczenicy w powiecie gorlickim (woj. małopolskie). Obie gminy są partnerami od blisko 20 lat.

Ładuję galerię...

Kilkunastoosobowa delegacja z przewodniczącym tamtejszej Rady Gminy, Stanisławem Szczerbą i wójtem Jerzym Wałęgą wzięła udział w uroczystej sesji Rady Gminy.  - Bardzo się cieszę, że nasza współpraca, choć nie tak intensywna jakbyśmy chcieli, cały czas się umacnia  - podkreślał wójt Wałęga, wręczając pamiątkowe zdjęcie upamiętniające podobną wizytę w powiecie gorlickim. - Jest nam bardzo miło, że możemy Państwa gościć i pokazać efekty naszej pracy – mówił wójt Marceli Piekarek. – Dzięki takiej współpracy między samorządami możemy wymieniać się doświadczeniami i opiniami dotyczącymi funkcjonowania samorządu.  

Samorządowcy z partnerskiej gminy w trakcie jednodniowego pobytu zwiedzili m.in. halę sportową.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Trwa cisza wyborcza. Komentowanie możliwe po zalogowaniu.

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Rosja Arabia Saudyjska 5-0 ~Rosja Arabia Saudyjska 5-0 (Gość)14.06.2018 23:08

A czy nasza innowacyjna gmina nie może mieć zakładki takiej jaka jest na stronie tej mniej innowacyjnej gminy - oni mają zakładkę "Masz pytania? Napisz do wójta.". Czy to znaczy, że dział IT nie umie zrobić czegoś takiego? Może by tamtych zapytać, jak oni to zrobili? Czy po prostu jest to niewygodna zakładka, tylko trudno powiedzieć ludziom wprost?

30


.gość ~.gość (Gość)14.06.2018 22:51

Do "Dla chcacego".
To nie żadna złośliwość, ale porzucona forma kontaktu, przypominająca trochę forum gminy (oczywiście bez możliwości dyskusji). Pytanie Panu wójtowi mogę również zadać w sklepie gdzie kupuje karmę dla psa, ale nie o to chodzi...

40


Dział IT konsorcjum Gmina Bliżej Mieszkańców ~Dział IT konsorcjum Gmina Bliżej Mieszkańców (Gość)14.06.2018 19:39

Uprzejmie informuję, że w ciągu dwóch tygodni zakończymy prace wdrożeniowe polegające na uruchomieniu około 25 instancji CMS napisanego specjalnie dla konsorcjantów ich jednostek organizacyjnych projektu pn. Gmina Bliżej Mieszkańców i tym samym powróci w troszkę innej odsłownie moduł "pytań do wójta".
Strona urzędu od wielu lat utrzymywana jest u zewnętrznego dostawcy, na którego serwery wystąpiło włamanie (taką otrzymaliśmy oficjalną informację). Dlatego wykonał on update strony do "nowszej wersji" :) która nie posiada istniejącego wcześniej modułu "pytań do wójta".
Przepraszamy za tę niedogodność
Dział IT konsorcjum Gmina Bliżej Mieszkańców

26


DRON88 ~DRON88 (Gość)14.06.2018 16:47

A co się dzieje w temacie ŚWIŃSKIEGO INSTYTUTU?
Pewnie nam zazdroszczą takiej inwestycji.
Pan Wójt obiecał że na stronie internetowej będzie na bieżąco informować mieszkańców.
Jak na razie zero informacji.

41


Dla chcacego ~Dla chcacego (Gość)14.06.2018 15:14

Dla chcącego nie ma nic trudnego.Zawsze można napisać maila z pytaniem lub sprawa dla wójta. Ale jak widać lepiej się wyzłośliwiać

22


.gość ~.gość (Gość)14.06.2018 13:31

Panie wójcie. Innowacyjna gmina, splendory, nagrody, światłowody... A ze strony gminy, zniknęła zakładka pod tytułem "pytania odpowiedzi". Szkoda, nie jestem w stanie odwiedzić wszystkich stron gmin w Polsce, ale te które odwiedziłem nie oferowały takiej możliwości. Pomijam częstotliwość udzielania odpowiedzi ale to była swego rodzaju innowacja.
A i o budowie "instytutu" dowiedziałby się Pan wcześniej od wyborców.

93


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat