Przyjechał na zakupy, stracił prawo jazdy

PolicjaBełchatów Wtorek, 10 marca 20205 5032
Mieszkańcy Bełchatowa zwrócili uwagę na samochód osobowy, którego kierowca z impetem podjechał pod pizzerię w mieście. Z samochodu marki Kia wysiadł mężczyzna, który chwiejnym krokiem wszedł do pobliskiego sklepu. Świadkowie zdarzenia podejrzewając, że kierowca jest nietrzeźwy natychmiast zareagowali. Okazało się, że 57- latek ma w organizmie 2 promile alkoholu.

W niedzielę (8 marca) tuż przed godziną 17.00 oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierowcy. Pod pizzerię w Bełchatowie, samochodem marki Kia Sportage, z impetem podjechał mężczyzna. Uderzył w krawężnik pola parkingowego, po czym wyszedł z auta i chwiejnym krokiem poszedł do pobliskiego sklepu.

 

Obserwatorzy mając podejrzenie, że mężczyzna może być nietrzeźwy, natychmiast zareagowali. Cierpliwie poczekali, aż wróci on z zakupów. Wkrótce kierowca wsiadł do swojego pojazdu, a wtedy świadkowie zdarzenia uniemożliwili mu dalszą jazdę. Zabrali mu kluczyki od pojazdu i o wszystkim zawiadomili policję. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 57-letni bełchatowianin miał 2 promile alkoholu w organizmie. Stracił już prawo jazdy, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.03.2020 18:24

Jak zrobić samemu sobie test na narkotyki? Bo nie wiem czy brałem.

20


gość ~gość (Gość)10.03.2020 16:24

Kolesiostwo

03


gość ~gość (Gość)10.03.2020 14:28

Kapusta

03


gość ~gość (Gość)10.03.2020 13:21

"Obserwatorzy"..kiedyś się to inaczej nazywało.Towarzysz Bolo

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat