Przyjdź na stadion i dopinguj lekkoatletów

KS Polanik Piotrków Utworzono: Środa, 13 września 20178 1827
III Polanik Cup – Mityng Lekkoatletyczny 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ulicy Żwirki 6. Początek zmagań młodych lekkoatletów o godzinie 11.00.

Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Marcelina Witek, oszczepniczka KS Polanik Piotrków Trybunalski. Marcelina jest brązową medalistką ostatnich Mistrzostw Europy U-23, a kilkanaście dni temu zdobyła złoty medal podczas 29. Uniwersjady.


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.09.2017 11:13

Z calym szacunkiem dla tej pani i fla jej osiagniec ale ta gwiazda to ciut przesadzone

24


rys ~rys (Gość)14.09.2017 16:11

kto bedzie startowal tylko p witek

11


def ~def (Gość)14.09.2017 19:36

a jeszcze wcześniej trzecie miejsce w drużynowych mistrzostwach Europy przegrała między innymi tylko z mistrzynią olimpijską i świata Szpotakową z Czech nie trzeba mieć szacunku ~gościu tylko trochę wiedzy o faktach i kultury osobiste by nie bredzić o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia bo komu te brednie są potrzebne

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat