ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przyjazne miejsce pracy

Środa, 30 września 2020 2943
Niemiecki potentat odzieżowy Zalando wraz z operatorem logistycznym firmą DHL Supply Chain nabierają rozpędu i cały czas rekrutują do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie (powiat Łódź Wschód) przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą krajową nr 12. Magazyn liczy ponad 120 000 m2 powierzchni i daje możliwość zatrudnienia 4000 pracowników.

DHL oferuje bezpłatny transport pracowniczy, dofinansowanie posiłku, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowych, a przede wszystkim duże możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy.


- W pierwszej kolejności doceniamy zaangażowanie naszych pracowników i rozwijamy ich potencjał. Są z nami osoby, które zaczynały jako pracownicy magazynowi, rozwijali się poprzez stanowiska trenerów bądź pracowników wsparcia magazynowego, a dziś są liderami zespołu. Chcę, żeby moi pracownicy czuli się dobrze w naszym miejscu pracy, każdy z nas spędza tu sporą część swojego dnia, dlatego też tak bardzo zależy mi na budowaniu pozytywnej atmosfery i przyjaznego miejsca pracy (Andrzej Stoiński, Dyrektor Oddziału).


Przed DHL duże wyzwanie, obecnie w Głuchowie pracuje blisko 2300 osób, w tym blisko 600 osób zostało zatrudnionych w okresie marzec – wrzesień. W czwartym kwartale tego roku liczba ta ma wzrosnąć do 2600 osób. Kluczem do tego ma być właśnie pozytywna atmosfera, która tworzy to przyjazne miejsce pracy. Budujemy kulturę pracy poprzez świętowanie dobrych wyników, szczególnych osiągnięć firmy, jak również organizowanie pikników pracowniczych i wspieranie akcji charytatywnych.


Kilka słów od naszych pracowników:

 

Do zespołu DHL dołączyłam we wrześniu 2018 jako pracownik magazynowy. Po niecałych dwóch miesiącach zostałam mentorem. Chęć rozwoju oraz zaangażowanie otworzyły przede mną nowe możliwości i w marcu 2019 roku awansowałam na stanowisko Lidera Zespołu. Praca z pasją oraz podejściem, że wszystko jest możliwe pozwoliły mi na objęcie stanowiska Kierownika Obszaru na dziale Outbound od stycznia 2020 roku. Ogromnie się cieszę i jestem dumna z bycia częścią firmy DHL (Patrycja Kowalec, Kierownik Obszaru Outbound).


Z firmą DHL jestem związany od półtora roku. Już jako pracownik magazynowy, czyli osoba na pierwszym szczeblu kariery byłem pewien, że będę chciał wejść po tych stopniach jeszcze wyżej. Po niedługim czasie miałem zaszczyt od podstaw współtworzyć zespół First Level Support. Dzięki zaangażowaniu w wykonywaną pracę dziś mam możliwość dalszego rozwoju oraz budowania swojego wizerunku na stanowisku Team Leadera. Jedno się nie zmieniło przez ten okres czasu - nadal moim celem jest rozwijać się i wchodzić coraz wyżej po stopniach kariery w strukturach DHL (Krzysztof Sygulski, Team Leader)

 

 

Asortyment, który sprzedaje Zalando to w dużej mierze ubrania, buty i akcesoria, a co za tym idzie lekkie paczki. Jest to praca odpowiednia zarówno dla kobiet i mężczyzn. Poszukujemy pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych, liderów zespołu. Uruchomiliśmy we wrześniu także zmianę nocną, dedykowaną dla osób, które chciałby pracować tylko w godzinach nocnych. Każdy zanim podejmie decyzję o rozpoczęciu pracy u nas, może podejrzeć jak wygląda magazyn w Głuchowie na filmie dostępnym w mediach społecznościowych – kliknij tutaj!

 

Aktualne oferty pracy znajdziecie tutaj!


Swoje aplikacje możecie wysyłać na adres: pracujwdhl@dhl.com.


W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 728 497 487.


Zainteresował temat?

4

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat