Przygoda za jeden uśmiech. Początek letnich spotkań muzycznych

ePiotrkow Środa, 26 czerwca 20191 1828
Cykl letnich spotkań muzycznych na dziedzińcu MOK rozpocznie się już 29 czerwca o godz. 20 koncertem "Przygoda… za jeden uśmiech, czyli najpiękniejsze piosenki z polskich filmów" w wykonaniu piotrkowskiego zespołu wokalnego PRZYGODA P.L.

Podczas koncertu usłyszycie znane i lubiane hity filmowe i nie tylko. Gościnnie zaśpiewa Dominik Mironiuk, a na pianinie zagra Piotr Grzelak. Aranżacje utworów przygotował Waldemar Ossowski, wokalnie zespół przygotowała Justyna Piesik-Kendra, a reżyserią koncertu zajął się Bartosz Gumulec. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w MOK-u.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jp ~jp (Gość)30.06.2019 20:56

Już po koncercie; jak zwykle z ogromną przyjemnością można było usłyszeć wiele znanych utworów. Tym razem Przygoda przygotowała filmowe przeboje o tematyce wakacyjnej, Muzycznie i aktorsko bez zarzutu, profesjonalizm w brzmieniu zespołu, a solowe występy, również z udziałem prowadzącego koncert, zasługują na szczególne brawa. Czekamy na następne spotkania z Przygodą.pl !!!

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat