Przez dwie najbliższe noce zatrzymania ruchu na A1

GDDKiARegion Środa, 09 grudnia 20202 4931
W ciągu dwóch najbliższych nocy, kierowcy jadący autostradą A1, muszą spodziewać się przerw w podróży. Z 9 na 10 i z 10 na 11 grudnia, na odcinku między Jeżowem a Piotrkowem Trybunalskim, w kierunku Łodzi prowadzone będą kolejne transporty nadgabarytowe, co będzie wymuszało zatrzymanie ruchu w kierunku Katowic między węzłami: Kamieńsk i Piotrków Trybunalski Południe.
fot. pakwi

To 13 z planowanych 29 transportów elementów konstrukcji na budowę stadionu ŁKS-u. - Przerwa będzie trwała około pół godziny. Przewiduje się, że nastąpi to blisko godziny pierwszej. W tym czasie ruch w kierunku Łodzi będzie się tam odbywał z ograniczeniami. Po minięciu węzła Piotrków Trybunalski Południe transport będzie zmierzał w kierunku Łodzi ulicami miasta i dalej drogą krajową 12/91 - mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

 

Opisywany odcinek budowanej autostrady A1 można ominąć jadąc przez Piotrków Trybunalski do Kamieńska drogą krajową 91.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_mhm ~gość_mhm (Gość)09.12.2020 18:52

Estadio santiago da gruz, widzewiaki powinny zablokowac ten transport :D

25


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat