Przemeblowanie w składzie Piotrcovii [Aktualizacja]

MKS Piotrcovia Niedziela, 29 grudnia 201930 3892
Kornelia Małecka do końca bieżącego sezonu została wypożyczona do czeskiego HK Hodonin, natomiast Anna Wasilewska postanowiła wznowić karierę i można ją było zobaczyć na boisku już w sobotę, podczas meczu kontrolnego z KPR Gminy Kobierzyce.

HK Hodonin, w którym będzie grać Kornelia Małecka, to klub występujący w 14-zespołowej MOL Liga, która skupia najsilniejsze czeskie i słowackie zespoły żeńskiej piłki ręcznej. Po 14. kolejkach HK Hodonin zajmuje 11. miejsce z dorobkiem 3 wygranych i remisu (7 punktów). Trener Krzysztof Przybylski ma nadzieję, że rozgrywająca nabierze tam doświadczenia, grając z mocnymi przeciwnikami.

 
Doświadczenia na pewno nie brakuje Annie Wasilewskiej, która do niedawna była kapitanem Piotrcovii, ale po zakończeniu poprzedniego sezonu postanowiła zakończyć karierę. Teraz ją wznowiła i wystąpiła już nawet w pierwszym meczu, w sobotę wybiegła na boisko podczas spotkania z KPR Gminy Kobierzyce.

 

 - To nie jest tak, że ja nie trenowałam. Cały czas starałam się coś robić. Prezes i trener mnie namawiali i jak widać, dość skutecznie. Będę pomagała zespołowi w meczach domowych - powiedziała Anna Wasilewska.

 
Piotrcovia przegrała z zespołem z Kobierzyc 24:29, ale nie wynik był najważniejszy.

- Trenować będziemy i w Nowy Rok oraz 2 stycznia. Do Lublina jedziemy w piątek 3 stycznia, a tydzień później zagramy u siebie z Młynami Stoisław Koszalin. Nasza sytuacja kadrowa nadal daleka jest od ideału, ale z tygodnia na tydzień powinno być coraz lepiej. Już niedługo rozpocznie z nami treningi Romana Roszak - dodał Krzysztof Przybylski.

 
Piotrcovia rozegra pierwszy w nowym roku ligowym mecz 3 stycznia w Lublinie, a już 11 stycznia podejmie zespół z Koszalina.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sędzia ~sędzia (Gość)31.12.2019 18:42

Dlaczego kasowane są wpisy,czy mamy wolne media- tak ,ale nie w Piotrkowie,skoro nie wolno spytać o stypendium sportowe z pieniędzy podatników i dbanie ,by nie było dyskusji merytorycznej w sprawie klubu Piotrcovia.

24


kibic ~kibic (Gość)03.01.2020 19:26

Kolejna przegrana z beznadziejnym Lublinem,Piotrcovia jeszcze gorsza od dna gry w ręczną.
Przestałem oglądać po 10 błędzie własnym tylko jednej zawodniczki Jojo. Nie wiele lepsze była Klonowska i Charzyńska. Brawa za występ dla Opelt i Sobeckej. Panie trenerze czas zaczyna być odliczany.

20


kibic ~kibic (Gość)02.01.2020 11:14

Czekam na dobre wieści z Lublina.W piątek zaczynamy.O wygranej nie ma co marzyć ,ale dobra gra i przegrany mecz maks 5 bramkami uznam za dobry zwiastun przed dalszymi grami.

31


gość ~gość (Gość)29.12.2019 17:11

Za 2 lata Piotrcovia i Piotrkowianin raczej będą grać na zapleczu ekstraklasy. Dlaczego bo są bez odpowiedniej kasy. Na pewno obie, jak już, to co najwyżej będą szorować blisko dna tabeli. Tylko po co to komu?
I jeszcze jedno co z halą?
Nie ma keszu i nie ma hali i kto tu się chwali, że Piotrków szczypiorniakiem stoi.

57


gość ~gość (Gość)31.12.2019 17:00

Jest dobrze, jest dobrze więc o co Ci chodzi? Lansik Suzuki, Coco Jambo i jazda.

24


kibic ~kibic (Gość)31.12.2019 16:10

widzę,że ktoś strasznie broni nowej władzy w klubie,nie można złego słowa napisać,a tak właściwie to wy jesteście trolami ,nie macie pojęcia o piłce ,miało być tak super i profesjonalnie,a co jest, brak wyników,jakieś niezałatwione wizy,kupowanie przypadkowych zawodniczek itp.i najważniejsze-lansik,autko,zdjęcia ale nic z tego nie wynika,tak dalej i będzie 1 liga

33


gość ~gość (Gość)30.12.2019 23:10

Widzę hejt się zaczął. Sami znawcy, taka sytuacja ani pieniędzy ani prafesjonalnych rozmów na ściągnięcie kogoś z pierwszego garnituru do grania. Może trzeba trzymać za Szafę kciuki i podziękować że zdecydowała się zdjąć buty z kolka aby wspomóc klub przez jakiś czas. Co do Pani Agaty, ludzie dajcie spokój czy źle jej zyczycie, z całym szacunkiem nie chciałbym widzieć jej na boisku bo tam już szkoda jej zdrowia ale przy obecnych wynikach na ławce trenerskiej czemu nie. Natomiast wszystkie wymienione gwiazdy Piotrcovi serdecznie pozdrawiam i niech żadne wyciory z internetu niech nie szargaja ich imienia bo takiego zespołu jaki One tworzyły w tym mieście już nie będzie. Pozdrawiam, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

101


sędzia ~sędzia (Gość)31.12.2019 13:35

Tu nie chodzi o samą zawodniczkę i jej powrót , ale o działaczy zawodowego klubu za jaki się uważają,że doprowadzili do takiej dramatycznej kadrowo sytuacji.Obiekcje dotyczą tylko ustaleń o grze w Piotrkowie, albo się wraca na 100% dyspozycji albo nie jeżeli już tak.Co do Małeckiej,to skoro nie ma pełnej 16 zawodniczek na meczach to po co ją wypożyczono,widać brakuje kasy bo trzeba płacić wszystkim kontuzjowanym, czy Macedo mimo długiej nieobecności pobiera stypendium z miasta.Pozdrawiam zawodniczki zdrowia, wszystkiego dobrego, wiary w to ,że będzie lepiej w Nowym 2020 Roku.

23


gość ~gość (Gość)30.12.2019 21:19

Co ma pokazać Wasilewska, klase? To była zawsze przeciętna zawodniczka i teraz to się nie zmieni.

27


gość ~gość (Gość)30.12.2019 20:34

Ocenimy po wynikach. Szafa pokaż klasę i ucisz co niektórych.

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat