Przełożono terminy olimpijskich turniejów kwalifikacyjnych

AKS PiotrkówŚwiat Niedziela, 15 marca 20200 2418
Piotrkowscy zapaśnicy Mateusz Bernatek i Magomedmurad Gadżijew mieli niebawem powalczyć o kwalifikacje olimpijskie, ale ze względu na pandemię koronawirusa, przełożono zarówno europejski, jak i światowy turniej. Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego wyjdą na matę prawdopodobnie w maju i/lub czerwcu.

Europejski turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Tokio miał się odbyć 19-22 marca w Budapeszcie, ale wstępnie przełożono go na maj.

 

Natomiast światowy turniej kwalifikacyjny, który miał odbyć się na przełomie kwietnia i maja w Sofii, został przeniesiony na początek czerwca.

 

Te daty też mogą oczywiście ulec zmianie, nadal niepewny jest zresztą termin samych Igrzysk Olimpijskich, wszystko zależy od tego, kiedy zakończy się pandemia koronawirusa.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat