Przegrali 0:30. Żegnają się z IV ligą

Strefa FMBełchatów Piątek, 13 kwietnia 20181 9434
W tym roku ponieśli chyba najwyższą porażkę spośród wszystkich polskich drużyn występujących w niższych klasach rozgrywkowych, będąc nie najlepszą wizytówką regionu bełchatowskiego. Zjednoczeni Gmina Bełchatów ostatecznie wycofali się z rozgrywek IV ligi łódzkiej.

Decyzja została wysłana już do piłkarskich związków w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim. Wszystkie mecze IV ligi z udziałem tego zespołu zostaną uznane jako walkowery dla przeciwników. - Zaniepokoiła nas wysoka porażka w Kutnie, aż 0:30. To wyniki, którego w ogóle nie było w historii Okręgowego Związku Piłki Nożnej i rozgrywkach na tym szczeblu. Faktem jest, że zawodnicy podchodzą do swoich obowiązków bez zaangażowania. Jeżeli słyszymy z ust pani prezes Danuty Pieczary, że na treningi przychodzi tylko kilku zawodników, to kto tam ma grać? W IV lidze trzeba systematycznie trenować, mieć szeroką kadrę szczególnie w rundzie wiosennej, aby móc odnosić sukcesy - mówi Stanisław Sipa, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim.


Na razie nie wiadomo, co dalej będzie z seniorską piłką w klubie Zjednoczeni Gmina Bełchatów.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~gość ~~gość (Gość)13.04.2018 22:19

po co mają trenować jak teraz wkracza do akcji trambambuła przy stoliku wyżej płatna

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat